Kadınlar Sitesi

Bebeğin Suratını Görünce Evlat Edinmek İsteyen Aile Bebekten Vazgeçti – Biyolojik Annesi Bakın Ne Yaptı

Bebeğin Suratını Görünce Evlat Edinmek İsteyen Aile Bebekten Vazgeçti – Biyolojik Annesi Bakın Ne Yaptı

Christina Fishes’ın 36 yaşındayken hayatının en zor kararını alması gerekti. Oldukça fakir olan kadın karavanda yaşıyordu ve hamile olduğunu öğrendi. Çocuğun babası, kadını terk etmişti.

blank

Christina çocuğa düzgün bir hayat sunamayacağını biliyordu. Çocuğu evlatlık vermek en iyi çözüm gibi gözüküyordu.Çok zor bir karar olsa da bir an önce hareket etmesi gerekiyordu. Bir organizasyon aracılığıyla çocuğu evlat edinmek isteyen zengin bir aile buldu. Bebeği doğduktan sonra ise hiç beklemediği bir şeyle karşılaştı.

Bigail Lynn adını verdiği kızı Treacher Collins Sendromu ile doğmuştu. Hastalığı sebebiyle Abigail’in suratını anormal gözüküyordu. Bu nedenle evlat edinecek aile çocuğu evlat edinmekten vazgeçti.Abigail’in görür görmez hastaneden koşarak uzaklaştılar. Bunun üzerine çok sinirlenen Christina bir şeyler yapması gerektiğine karar verdi.

blank

36 yaşındaki anne Christina Fisher, kızı Abigail Lynn’i kucağında sallamaya başladı. Kızının onun kollarında olması bile bir mucizeydi. Kızını evlatlık olarak vermeyi önceden kabullendiğinden dolayı, onu bir daha hiç görememe fikrini de benimsemişti.

Christina hamile olduğu sırada işsizdi ve bir karavanda yaşıyordu. Çocuğuna tek başına bakabilme olasılığı yoktu. Ocak 2016’da her şey değişti.Doktorlar, çocuğun nadiren rastlanan bir hastalık olan Treacher Collins Sendromu’na sahip olduğunu söylediler. Treacher Collins Sendromu’na sahip kişilerin suratları ya anormal gözüküyor ya da gelişimini tamamen tamamlayamıyor. Bunun haricinde başka yan etkileri yok.

blank

Abigail, hastalığı nedeniyle ‘anormal’ bir yüze sahip olunca, evlat edinmek isteyen aile çocuktan vazgeçti. Doktorlar, ultrasonda olağandışı bir şeye rastlamamışlardı. Abigail’i doğumdan hemen sonra gören aile bir anda panikledi.

Evlat edinmek isteyen anne bağırdı, ağladı ve hastaneden koşarak uzaklaştı. Telegrapgh’ta belirtilenlere göre Christina, evlat edinmek isteyen aileyi bir daha asla görmemiş.

blank

Christina, kadının yaptığını bir işaret olarak gördü. Sanki çocuğa sadece onun bakması gerektiğini düşünüyor gibiydi.Christina sonra, “Kızımı asla terkedemeyeceğimi düşündüm o an” dedi.

blank

Christina aldığı yeni karardan dolayı çok mutlu. Dünyanın en güzel çocuğunu doğurduğunu ifade ediyor.Christina, iyi bir annenin yapması gereken şeyi yapmış ve annelik iç güdülerini takip etmiş.Christina ve Abigail’in hikayesini paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ