Kadınlar Sitesi

Bahaneyle Kadının Tabutuna Yanaşıp Bakın Ne Yaptı

Bahaneyle Kadının Tabutuna Yanaşıp Bakın Ne Yaptı

88 yaşındaki Lois Hicks geçtiğimiz nisan ayında hayatını kaybetti. Ailesi vefatının ardından kahroldu. Bir eş, anne, babaanne ve arkadaş kaybettiler. Sıradan bir Hristiyan geleneği olarak cenazede tabut açık bırakıldı.

Lois ve aile tarafından tanınmayan bir kadın, tabutun başında kimse yokken Lois’in cenazesinin yanına gelerek kimsenin inanamadığı bir şey yaptı. Aile, kadının yaptığını daha sonra güvenlik kamerasından gördü.

blank

8 Nisan 2016’da Lois son yolculuğuna uğurlanırken, yoldan geçen bir kadın çok sıkıştığını ve tuvaleti kullanıp kullanamayacağını sordu.Kimse bakmazken, bir anda Lois’in cenazesinin yer aldığı odaya geçti.

blank

Kadın güvenlik kamerasının kayıt yaptığından habersiz bir şekilde Lois’in tabutuna eğildi ve parmağındaki yüzüğü çaldı.Daha sonra hızla evden ayrıldı.

blank

15 dakika sonra Lois’in kızı Vel annesinin tabutunun yer aldığı odaya girdi. Annesinin parmağındaki yüzüğün çalındığını farketti. Ayrıca Lois’in parmağında kadın yüzüğü zorla çıkarmaya çalışırken hasarlar oluşmuştu.Odessa American’a konuşan Lois’in kızı Vel McKee, “İnsanların bu kadar alçalabileceğini hiç düşünmezdim. Düşündükçe midem bulanıyor” dedi.

blank

Aile olayın farkına varır varmaz derhal polise haber verdi. Birkaç gün sonra da hırsız yakalandı.

Hırsızın bilmediği şey ise gerçek sandığı pırlanta yüzüğün aslında 10 dolarlık sahte yüzük olduğuydu.

İşte tüyler ürperten güvenlik kamerası görüntüleri:

Hayatını kaybeden bir kadının değerli eşyasını çalmanın son derece kötü bir davranış. Umarız ki yüzüğü çalan kişi bir an önce yakalanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ