Kadınlar Sitesi

Bit Pazarından 125 Yıllık Şifonyer Aldı – İçinde Buldukları Sayesinde O Artık Zengin Bir Adam

Bit Pazarından 125 Yıllık Şifonyer Aldı – İçinde Buldukları Sayesinde O Artık Zengin Bir Adam

67 yaşındaki Emil Knodell bit pazarına giderek ucuz şeyler almaya bayılıyor. Teksas’ın Bellville kasabasında yeni bir bit pazarı açıldığını duyar duymaz buraya gitti.Bit pazarına giden yaşlı adam gözünü hemen 125 yıllık cevizden yapılma şifonyere dikti.Emil, şifonyeri aldı ancak kendisini ne tür bir sürprizin beklediğini bilmiyordu.

blank

Emil Knodell, uzun süredir ihtiyacı olan şifonyeri bit pazarından aldı. Şifonyeri satan kişi, kimse ilgilenmediğinden fiyatı 100 dolara kadar düşürmüştü.

blank

Emil, şifonyeri 100 dolara satın aldı. Ancak içinde bulunanlar şifonyeri fiyatının yüz binlerce kat üstünde değerli kılıyordu.

blank

Emil, şifonyeri aracının kasasına yüklerken içinden ses geldiğini duydu. Şifonyerin içinde gizli bir bölüm vardı.

blank

Emil, gördüklerine inanamadı.Gizli bölümün içinde mücevherler, elmaslar, antika paralar ve bozukluklar, madalyalar ve dahası vardı. Sanki define sandığı gibiydi.

blank

Muhtemelen böyle bir şeye denk gelen herkes eşyaları sahiplenmeyi düşünürdü. Ancak Emil sıradışı bir şey yaptı.Gizli bölmede yer alan bütün eşyaları satın aldığı kişiye iade etti.

blank

Sonradan anlaşılana göre, şifonyerin içindeki paha biçilemez eşyalar, şifonyeri bit pazarında satan kişinin dedesine aitmiş. Satıcı, şifonyerin içindeki gizli bölmeyi ve eşyaları farketmemiş.Tecrübe ettiği olaydan sonra Emil için bit pazarına gitmek daha tutkulu bir hal aldı.Emil Knodell, CNN’e “Bit pazarlarına daha istekli gidiyorum. Başınıza ne geleceğini bilemiyorsunuz” dedi.

blank

Olaya ait haberi aşağıdan izleyebilirsiniz:

Satıcının haberi olmaksızın, değerli eşyaların yıllardır orada saklı kalması gerçekten de çok ilginç. Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Belki onların da başına böyle bir şey gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ