Kadınlar Sitesi

Aldatılan kadın, kocasından böyle intikam aldı!

Aldatılan kadın, kocasından böyle intikam aldı!

Kilis’te, aldatılan kadın fena intikam aldı! Kocası önce bayıldı sonra dili tutuldu ve psikolojik tedavi gördü.

blank“Bu kadarı da ancak bir film senaryosu olabilir” dedirten olay Kilis’te yaşandı. Suriyeli mültecilerin en yoğun göç ettiği şehirlerden Kilis’te 17 yıllık evli ve 3 çocuk (49) babası işadamı A.U. iddiaya göre gönlünü Suriyeli Ayşa A’ya kaptırdı. Sevgilisiyle 6 ay birlikte olan işadamı, ona ev kiraladı, sık sık ziyaretine gitti.

Kocasının davranışlarından şüphelenen ev hanımı İ.U. (46) kocasının ağzını aradı. İş yoğunluğu nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu söyleyen A.U’nun bahaneleri onu ikna edemedi. Kocasının ihanetini ispat edemeyen İ.U. yakın arkadaşının ihbarıyla ürperdi. İddiaya göre; A.U. kentte bir Suriyeli kadınla tanışıp, ona ev tutmuştu.

YASAK AŞK EVİNİ BULDU

İddiaları araştıran İ.U. kocasının Suriyeli sevgilisine kiraladığı evi bulup inanılmaz bir plan yaptı. Eşinin kiraladığı eve giden İ.U. Suriyeli kadını burada kıstırıp sorguya çekti. “A.U’yu sadece tanıyorum, aramızda gönül bağı yok” cevabına inanmayan İ.U. ev anahtarının bir yedeğini yaptırıp, planın ikinci aşamasına geçti.

Kocasının, “Bugün eve geç geleceğim” dediği günün akşamına Suriyeli kadının evine giden İ.U. kocasının eve geleceği anı bekledi. Bu sırada Suriyeli kadını, söylediklerini yapmaması durumunda zina suçlamasıyla polise şikayet etmekle tehdit eden İ.U. kapı çalınca evin bir köşesine saklandı.

KONUŞMALARINI DİNLEDİ

Eşiyle Suriyeli sevilisinin sohbetine kulak misafiri olan İ.U. kocasının yatak odasından banyoya gittiği sırada Suriyeli kadını yataktan kaldırıp, kendisi yattı ve pikeyi de üzerine örttü. Banyodan çıkan işadamı A.U. yatağa yatıp sarıldığı sevgilisinin 17 yıllık eşi olduğunu görünce şoke oldu. Dili tutulup bayıldı. Gaziantep’te özel bir hastanede 10 gün tedavi gören adam taburcu oldu.

ÖLSEM AFFETMEM

İhaneti kanıtlayan ev hanımı İ.U. avukatı aracılığıyla boşanma davası açtı. Tazminat talep etti. Akrabalarının, eşini affetmesi konusunda telkinde bulunduğu aldatılan eş İ.U’nun, “17 yıllık kocamın ihanetiyle yıkıldım. Ölsem de affetmem” dediği öğrenildi.

Kaynak: Bugün gazetesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ