Kadınlar Sitesi

‘Eşim, evde misafir ettiğimiz İsmail ile kaçtı’

‘Eşim, evde misafir ettiğimiz İsmail ile kaçtı’

Esra Erol‘un programına katılan Yusuf isimli bir şahıs, eşi Seher Karabulut’un evlerinde misafir ettikleri İsmail Delibaş ile kaçtığını iddia etti.

“3 Ekim’de anneannemi kaybettim. Anneannemin bankada belli bir parası var, o mirasın bölüşülmesine falan yardım etmek için Tavşanlı’ya gittim geldim. 11 Ekim’de gittim 12 Ekim’de her şeyini alarak iğnesine kadar evi terk etmiş” diyen Yusuf, “Benle evliyken, nüfus cüzdanında benle evli gözüküyor. Sosyal medyada geçen gün ‘evli’ yazmış, yanak yanağa fotoğraflar çekilmiş, beni engellemişler” şeklinde konuştu.
blank

Canlı yayına katılan Seher Karabulut, “Eşinizin iddia ettiği gibi sosyal medyada İsmail’le evlendiğinizi duyurduğunuz doğru mudur?” sorusunu doğruladı.

Kendisini başka erkeklere iten kişinin Yusuf olduğunu iddia eden Seher Karabulut, “Biz (İsmail’le) aynı iş yerinde emlakçıda çalışıyorduk. Emlakçıda çalışırken biz ‘Ben mutlu değilim. Boşanmak istiyorum’ dedim” ifadelerini kullandı ve Yusuf’un kendisine şiddet uyguladığını iddia etti.

Seher daha önce bir çocuğunu Yusuf yüzünden düşürdüğünü belirtirken Yusuf buna “Benden olduğu ne malum?” diye cevap verdi.

Seher’le birlikte kaçan İsmail Delibaş ise canlı yayına katılarak “Yusuf’a ‘Kardeşim böyle kimseyi evine alma’ dedim. Beni aldı karısıyla kaçtık” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ