Kadınlar Sitesi

8 Çocuklu 31 Yaşındaki Babanın Ölüm Nedeni Herkesi Şaşırttı

8 Çocuklu 31 Yaşındaki Babanın Ölüm Nedeni Herkesi Şaşırttı

James Green hep baba olmak istemişti. Eşi Cloe hamile olduğunu öğrendiğinde sevinçten havalara uçtu ve şimdiden doğum gününü hayal etmeye başladı.İlk çocuklarını dünyaya getiren Britanyalı çift bir çocuk daha yapmaya karar verdi.Cloe, bir çocuğun yeterli olduğunu söylediğinde James eşine göz kırpar ve “Sadece bir tane daha, Clo” derdi. James baba olmayı seviyordu. Chloe ev hanımı olmasına ve çocuklara bakabilecek durumda olmasına rağmen, James evden yaptığı işiyle çocuklarına daha yakın olmak istiyordu.

James çocukları evden okula, okuldan eve götürüyor, geceleri onlarla oynuyordu. Kısacası sevgi dolu, enerjik ve sağlıklı bir babaydı.Beşince çocukları dünyaya geldiğinde beyin felci geçirdi. Çift bir daha çocuk istemediklerine karar verdi. Cloe doktora giderek tüplerini bağlattı.Cloe imkansız bir şekilde yeniden hamile kalınca James bunun kadar olduğunu düşündü.Sekizinci çocuklarını dünyaya getiren aile bu kez gerçekten ailenin yeterince büyük olduğuna karar verdi.4 Aralık 2015’te dünyaya gelen 12 haftalık çocuklarının ardından hepsinin hayatı değişti.

Cloe sabah kalktığında James’in nefes almadığını farketti.Cloe ve James lise yıllarında birbirlerine aşık oldular. İlişkinin başında James sürekli çocuk sahibçi olmak istediğinden bahsediyordu. Erken ve geniş bir aile kurmak istiyordu.Cloe ilk hamileliğinde 17 yaşındaydı. Çocukları Leo dünyaya geldikten sonra üzerine titrediler.İkinci çocukları Levi’dan sonra Cloe ve James daha büyük bir aile istediklerinin farkına vardılar.İki yıl sonra Cloe, Oliver’a hamileydi. Ondan sonra da ilk kızları Megan dünyaya geldi.

Bir süre sonra Miley dünyaya geldi. Zihinsel engelli küçük kızın özel bakıma ihtiyacı vardı.Miley’a bakmak biraz daha zaman ve enerji istediği için bir çocuk daha yapmamaya karar verdiler.Cloe bir daha hamile kalmamak için tüplerini bağlattı.Kaderin bir cilvesi olarak Cloe imkânsız bir şekilde bir kez daha hamile kaldı.
Cloe, “James, kaderimizde daha fazla çocuğumuzun olması yazılıymış” dedi.Daha sonra dünyaya gelen Lacey ve Lexi zihinsel engelliydi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ