Kadınlar Sitesi

7 Yıllık Eşi Öz Kardeşi Çıktı!

7 Yıllık Eşi Öz Kardeşi Çıktı!

Brezilya’nın Sao Paolo kentinde kendisini bebekken terk eden annesini yıllar sonra bulan Adriana isimli 39 yaşındaki kadın 7 yıldır öz kardeşi ile evli olduğunu öğrendi.

Soyadını basına açıklamak istemeyen Adriana, kendisini 1 yaşındayken terk eden biyolojik annesini bulmak için Globa isimli radyo istasyonunun kayıp insanları bulmayı hedefleyen “Zaman şimdi” isimli programına başvurdu.

Annesinin radyoyu araması ile büyük mutluluk yaşayan Adriana, kadının izini kaybettiği Leandro isimli bir de oğlunun olduğunu söylemesi ile büyük bir şaşkınlık yaşadı.

37 yaşındaki Leandro adlı kamyon şöförü kocasının da öz annesinin kimliğini bilmediğini söyleyen Adriana, kocasının aslında kardeşi olduğunun netleşmesi ile büyük bir şok yaşayarak ağlamaya başladı.

Canlı yayın sırasında yaşanan olaydan sonra Globa radyosuna özel bir röportaj veren Adriana ve Leandro çifti, kardeş olduklarını öğrenmiş olmalarına rağmen ayrılmayı düşünmediklerini söyledi.

Bir kozmetik firmasında satış temsilcisi  olarak çalışan Adriana “Biz ölene kadar birlikte kalacağız. Bütün bunlar tanrı öyle istediği için yaşandı. Elbette bir araya gelmeden önce kardeş olduğumuzu biliyor olsaydık herşey çok farklı olurdu ama bunu bilmiyorduk ve birbirimize aşık olduk” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ