Kadınlar Sitesi

2 Alışkanlığından Vazgeçerek 80 Kilo Verdi – 1 Yıl İçindeki Değişimini Görünce Gözlerinize İnanamayacaksınız

2 Alışkanlığından Vazgeçerek 80 Kilo Verdi – 1 Yıl İçindeki Değişimini Görünce Gözlerinize İnanamayacaksınız

1.5 yıl öncesine kadar Jessica Beniquez her gün fast food yiyor ve saatlerce televizyon seyrediyordu.“Yatağımda uzanıp Netflix izlerdim. Tek yaptığım yemek yemek, televizyon izlemek ve işe gitmekti” dedi.Jessica 19 yaşına geldiğinde tam 145 kiloydu.Bir yıl önce Jessica alışkanlıklarına bir son vermeye karar verdi ve böylelikle yeni hayatının serüveni başlamış oldu.

blank

1.5 yıl öncesine kadar Jessica Beniquez her gün fast food yiyor ve saatlerce televizyon seyrediyordu.“Yatağımda uzanıp Netflix izlerdim.

Tek yaptığım yemek yemek, televizyon izlemek ve işe gitmekti” dedi.Jessica 19 yaşına geldiğinde tam 145 kiloydu.Bir yıl önce Jessica alışkanlıklarına bir son vermeye karar verdi ve böylelikle yeni hayatının serüveni başlamış oldu.

blank

Aşırı kiloluk olmak hem zor hem de sağlığa zararlı. Alışkanlıklarımızı değiştirmek de oldukça zordur. Bu nedenle Jessica’nın azmine hayran kalacaksınız!

blank

Jessica kilo vermeye karar verdiğinde tam 145 kiloydu.Yaptığı ilk şey bir daha ağzına fast food sürmemek oldu. Sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeye başladı.

blank

Yine televizyonda dizi veya film izlemek yerine egzersiz videoları izlemeye başladı.2016’nın başlarında Jessica evde egzersiz yapmaya başladı. Daha sonra da spor salonuna yazıldı. Önceden spor salonuna gitme fikri onu korkuyordu.Şimdilerde ise en sevdiği yer.

blank

Jessica günde iki saat spor yapmaya başladı. Uğraşının sonucunu da kendi gözleriyle gördü.

blank

Jessica, değişimini adım adım sosyal medyada paylaşmaya başladı.Böylelikle diğerlerine de ilham olacaktı.“Adım Jessica ve 21 yaşındayım. Boyum 1.62. Diyet ve spor sayesinde 80 kilo verdim. Önceden 145 kiloydum. Şimdiyse 60-70 arasındayım.”

blank

“Zorlanmadım değil. Ancak kendinizi zorlamadan bir şeyler yapamıyorsunuz. ASLA vazgeçmedim.”

blank

Jessica sadece fiziksel anlamda değişmedi.“Bugünleri göreceğimi hayal bile edemezdim. Utangaç biriydim. Şimdi kendime güvenim geldi. Daha enerjik hissediyorum. Önceden yapamadığım birçok şeyi şimdi yapabiliyorum” dedi.

blank

Jessica birçok kişiye ilham olacak gibi görünüyor. İnanılmaz değişimini paylaşarak eskiden onun durumunda olanlara ilham olmasını sağlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ