Kadınlar Sitesi

11 Yaşındaki Çocuk Plajda Oynuyordu – Derken Sıradışı Bir Şey Keşfetti

11 Yaşındaki Çocuk Plajda Oynuyordu – Derken Sıradışı Bir Şey Keşfetti

11 yaşındaki Connor Fitz-Gerald, Kaliforniya’nın Marina Dunes sahilinde arkadaşlarıyla oynuyordu.Küçük çocuk kumla oynarken, kumun içinde küçük bir kızın gömülü olduğunu fark etti.Neyse ki Connor hemen yardıma koştu.

blank

Connor, 5 yaşındaki kızı gömülü olduğu yerden çıkarmak için aceleyle kumu eşelemeye başladı. Kafasını sağ salim kumun altından çıkardıktan sonra, kızı da burada çekerek kurtarmayı başardı.

blank

Daha sonra televizyondan öğrendiği kalp masajını küçük kıza uyguladı.

blank

Kısa süre sonra kız ayıldı.5 yaşındaki Alyssa Bostic isimli küçük kız kumda oynarken birden kendini çöken kum kütlesinin içinde buldu. Burada mahsur kalan kız bir süreliğine hareket edemedi ve nefes alamadı.

blank

Sıradışı olayın gerçekleştiği yere koşanlar derhal ambulansı aradı. Neyse ki kız trajediden sağ salim kurtuldu.

Hepsi Connor sayesinde gerçekleşti. KSBW Action News 8’e konuşan küçük kız, “Şu an iyi hissediyorum” dedi.

blank

Connor’ın babası, küçük kızın hayatını kurtaran oğluyla gurur duydu. Connor’ın babası Tim, KSBW Action News 8’e, “İyi ki oğlum, ‘Sakin olmalıyım. Etrafta hiç yetişkin yok. Muhtemelen yardım isteyebileceğim kimse de yok. Elimden geleni yapmam gerekiyor’ demiş” ifadelerini kullandı.

Olaya ait haberi aşağıdan izleyebilirsiniz:

Birkaç dakikalık zaman dilimi ölümle yaşamı ayıran ince bir çizgi öneminde olabiliyor. Connor neyse ki zamanında hareket ederek minik Alyssa’nın hayatını kurtarmayı başarmış. Connor’ın gerçek bir kahraman olduğunu düşünüyorsanız, kahramanlık hikâyesini paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ