Kadınlar Sitesi

11 Aralık-17 Aralık 2017 haftalık burç yorumları

11 Aralık-17 Aralık 2017 haftalık burç yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor? İşte Hande Kazanova yorumuyla 11 Aralık-17 Aralık haftası burç yorumunuz…

Koç Burcu:

Bu haftabaşı, özel hayatınıza odaklanacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Özel hayatınızda duygularınızı göstermekte zorlanabilir, sevdiğiniz insanın sizi anlamadığı hissine kapılabilirsiniz.

blank

Hayatınızda yerine oturtmanız gereken bir sürü alan olabilir.

Yine de parasal konularda güzel gelişmeler altındasınız. Geleceğinize etki eden alanlarda yarım kalmış işlerinizin üzerine düşebilir, sıkıntı yaşadığınız sorunları giderecek ortamları Çarşamba ve Cuma günü yakalayabilirsiniz.

blank

Haftasonu ise, uzaklardan alacağınız sürpriz haberlerle keyfiniz yerine gelecek. Hayata esnek yaklaştığınız her an sizi daha da yukarılara taşıyacak. Bir seyahat, eğitim fırsatı ayağınıza gelebilir.

blank

Boğa Burcu:

Bu Pazartesi, iş konularına kafanız takılı olabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Çalışmalarınızda, günlük işlerinizde etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz. Geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanırken kafanıza takılan konuları halletmek için bu hafta kolları sıvamalısınız.

blank

Özellikle ortaklaşa parasal işlerinizde yarım kalmış, tamamlanması gereken konuların üzerine düşün, sıkıntı yaşadığınız sorunlar varsa bu sorunları gidermenin yollarını rahatlıkla bulacaksınız.

blank

Çarşamba ve Cuma günlerini bu anlamda kullanabilirsiniz. Haftasonu ise, ortaklaşa para konularında beklenmedik yerlerden sürprizler söz konusu olabilir. Harekete geçmeniz sizin faydanıza olacak. Sezgilerinizi iyi kullanın.

blank

İkizler Burcu:

Bu hafta başında sabah saatlerini geçirdikten sonra daha rahatlayacak, kendinizi bir çok açıdan keyifli hissedeceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hobilerinize ve keyfinize vakit ayırabilirsiniz.

blank

Özel hayatınızda bu aralar gerçekçilik ön planda olacak. Bu hafta özellikle ikili ilişkilerinizde eski konuların ve meselelerin üzerinden geçebilir, sevdiğinizle veya ortağınızla sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları çözüme kavuşturabilirsiniz.

blank

Özellikle Çarşamba ve Cuma günlerini bu anlamda kullanmaya çalışın. Haftasonu ise, özel ilişkilerinizde sosyal ortamlarda değişik, farklı ve sürprizlerle dolu bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaş ortamlarında bir insanla tanışabilirsiniz. Sizi harekete geçiren konularda ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

blank

Yengeç Burcu:

Bu hafta başında özel hayatınızda aile ortamlarınızda sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracak, güvenliğinizi önemseyeceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İş ve hizmet alanlarınızda hala çözüme kavuşması gereken konular olabilir, bu hafta bu alanlarınızın üzerine düşmelisiniz.

blank

Özellikle Çarşamba ve Cuma günleri yarım kalmış, tamamlanması gereken bir işinizin üzerine eğilebilirsiniz. Daha önceden konuştuğunuz bir iş gündeme gelebilir. Diğer yandan yanında çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla yaşadığınız iletişim sıkıntılarını gidermenin yollarını bulabilir, sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

blank

Haftasonu ise, iş arkadaşlarınız sizin çok yönlü ve çözümcü tarafınızı çok sevecek. Yeni iş teklifleri, projeler, yapılacak işler devrede olabilir. Çalışma hayatınızdaki bu güzel gelişmeler, geleceğinizi daha da aydınlatacak.

blank

Aslan Burcu:

Bu hafta başında özel hayatınızda veya iş alanlarınızda güzel ve sevindirici haberler alabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Yakın çevrenizle yapılacak planlar, gününüzü istediğiniz gibi geçirmenize neden olabilir.

blank

Aşk hayatınızda bu hafta eski konuşmaların sonuçları karşınıza gelebilir. Özellikle Çarşamba ve Cuma günleri eski bir konu veya meselenin özüne inebilir, daha önceden konuştuğunuz bir işin karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

blank

Özel hayatınızda eski konuşmalar karşınıza gelirken, iletişim sıkıntısı yaşadığınız noktaları düzeltmek için güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Cumartesi günü sevdiğiniz insanla yapacağınız sürpriz bir seyahat ilişkinizi heyecanlandırabilir. Bu tatil programı, sosyalliğinizi yeniden hatırlatacak ve ilişkinize katkı sağlayacak.

blank

Başak Burcu:

Bu haftabaşında sevdiklerinize dair harcamalarınızda gerçekçi davranmayı elden bırakmamalı ve sadece ihtiyaçlarınıza yoğunlaşmalısınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Eğlenceli ortamlarda gözler sizin üzerinizde olabilir.

blank

Bir yandan da bu hafta aile hayatınızda bazı konuların üzerinden geçeceksiniz. Çarşamba ve Cuma günleri aile hayatınızda eski konular, meseleler gündeme gelebilir. Eskiden konuşulmuş bir ev işinizi halletmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişim sıkıntıları yaşadıysanız Cuma günü doğru konuşmalarla ve sevgi paylaşımıyla sıkıntılarınız çözüme kavuşabilir.

blank

Haftasonu, yakın çevrenize karşı derin ve tutkulu hareket edebilirsiniz. Aile hayatınızda parasal konularda sürpriz gelişmelere açık bir gün olacak. Para konularında her zamankinden daha esnek olacaksınız.

blank

Terazi Burcu:

Bu hafta başında duygularınızı istediğiniz alanlara kanalize etmeye özen gösterin sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sizi harekete geçirecek insanlarla işbirliği içerisine girmekten korkmayın.

blank

Bu Pazartesi güzel etkileşimler devrede olurken, tüm hafta iletişiminizi hızlandıracaksınız. Özellikle Çarşamba ve Cuma günleri eski bir mesele veya iş yeniden karşınıza gelebilir. İletişimsel işlerinizde birkaç konu üzerinden geçebilir ve böyle ilerleyebilirsiniz.

blank

Yakın çevrenizle olan iletişiminizde sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları düzeltmek, tamamlamak, sorunları gidermek anlamında Cuma gününden faydalanın. Haftasonu iş alanınızdan alacağınız güzel haberler para konusunda keyfinizi yerine getirecek. Ayrıca yakın çevrenizle ve sevdiğiniz insanla beraber farklı planlar yapabilirsiniz. Ortaklaşa işleriniz varsa sürprizlere açık olun.

blank

Akrep Burcu:

Bu hafta başında geçmişi anmak, bazı olayları gözden geçirmek ön plana çıkabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Enerjinizi daha çok ailevi konulara yönlendirebilirsiniz. Bu hafta maddi konularda daha önceden konuşulmuş konuları ve işleri gözden geçireceksiniz.

blank

Çarşamba ve Cuma günleri önemli bir para meselesi, daha önceden konuşulmuş bir para işi karşınıza gelebilir. Bu alanlarda çözümlemeler yapabilir, sıkıntı yaşadıysanız Cuma günü devreye girecek olan doğru ilişkilerle sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

blank

Maddi konularda Cumartesi günü değişik işlerden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Para kazancınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir, önemli adımlarınız hızlanıyor.

blank

Yay Burcu:

Bu hafta başında parasal uğraşlarınız bu dönem ön planda olmasına rağmen, siz daha çok sevdiğiniz dostlarınız ve arkadaşlarınıza kanalize olmak isteyebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar.

blank

Sosyal ortamlarınızdaki duygusal bağlarınız, kendi hayatınızdaki önemli işlerinizde güzel destekler sağlayabilir. Bu hafta hayatınızla ilgili konularda hayatı gözlemleyebilir, eski meselelerin ve konuşulanların üzerinden geçebilirsiniz.

blank

Daha önceden görüşülmüş ama yarım kalmış bir proje karşınıza gelebilir. Sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuları Cuma günü geride bırakabilirsiniz. Kendinize olan düşkünlüğünüz artabilir. Bunalımlarınız varsa rahatlıkla sıyrılabilirsiniz. Cumartesi günü aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere açık olun. Siz kalbinizi yeniliklere açtığınızda kalbinizi sıkan ve daraltan konular geride kalacak, buna emin olun.

blank

Oğlak Burcu:

Bu hafta başında kendinizi iletişim halinde olacağınız insanlar arasında çok iyi hissedeceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Sahip olduklarınız sizi mutlu edecek. İnsanlardan takdir toplamak isteyebilirsiniz.

blank

İş alanlarınızda doğru ilişkilerin işinize yaradığını bu Pazartesi göreceksiniz. Bu hafta gerek iş, gerek sağlık, gerekse gelecek adımlarınızda yarım kalan işlerinizi bir netliğe ve sonuca ulaştırmanız gerekebilir. Eski konuların etrafınızda döndüğünü görebilirsiniz ama merak etmeyin Cuma günü sıkıntı ve sorunlarınıza çözümler beklenmedik yerlerden gelebilir.

blank

Bir olaya ayılabilir ve nasıl çözüme ulaştıracağınızı farkedebilirsiniz. Haftasonu arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı yoğun isteklerle hareket edeceksiniz. Aile hayatınızda ne kadar esnek ve yenilikçi olursanız, özel hayatınız da o kadar rahat olacak.

blank

Kova Burcu:

Bu hafta başı parasal konularda güzel etkileşimler, zorlandığınız konuları rahat geride bırakmanızı sağlayacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Farklı ortamlar ve yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

blank

Temiz hava almaya ihtiyacınız olabilir. Duygu iniş çıkışlarınızı bu Pazartesi iyi kontrol etmelisiniz. Bu hafta sosyal ortamlarda, arkadaşlık ilişkilerinizde söz verdiğiniz konuları gözden geçirecek, eski arkadaşlarınızla iletişiminizi ve daha önceden konuşulmuş işlerinizi tamamlamanın yollarını bulacaksınız.

blank

Cuma günü sorun yaşadığınız arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, güzel konuşmalar içine girebilirsiniz. Bu aralar gözler sizin üzerinizde ve siz de kendi değerinizin farkındasınız. Gördüğünüz bu ilginin, iş ve özel hayatınıza pozitif etkileri var. Sürpriz eğlencelere ve olaylara bu haftasonu sosyal ortamlarda açık olun.

blank

Balık Burcu:

Bu hafta başında ortak parasal konulara daha fazla önem vereceksiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hayatınızda olumlu gelişmeler de yaşanıyor ve siz kendinizi en azından bu açıdan şanslı hissetmelisiniz.

blank

Arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda karşı tarafın düşüncelerini küçümsememelisiniz. Eski konu ve olayları bu hafta tamamlamaya çalışın. Bu konular özellikle Çarşamba ve Cuma günleri karşınıza gelebilir. Kariyerinizde ve iş hayatınızda sorun yaşadığınız konuların üzerinden geçebilir, doğru ilişkilerle sıkıntılarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

blank

Ya da daha önceden konuşulmuş bir proje veya iş yeniden karşınıza gelebilir. Hafta sonu iş ve kariyer hayatınızda sürprizlere açık olun. Beklenmedik para bağlantıları devrede olabilir ve önemli kazanç kapıları sizin için açılabilir. Esnek adımlar atmalısınız.

blank

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ