Kadınlar Sitesi

109 Yaşındaki Kadına Sağlıklı Olmasının Sırrını Sordular. Cevabı Sizi Çok Güldürecek.

109 Yaşındaki Kadına Sağlıklı Olmasının Sırrını Sordular. Cevabı Sizi Çok Güldürecek.

109 yaşındaki Britanyalı Nellie Wright hiç evlenmemiş. Evlenmeyi bırakın daha önce hiçbir erkekle arkadaşlık etmemiş. Kendisine sağlıklı olmasının sırrı sorulduğunda çok tatlı bir cevap veriyor. Yaşlı kadın jelibonları erkeklere tercih ettiğini söyledi. Yorkshire Post’a da, “Hayatım boyunca erkeklerden uzak durdum. İşte sırrım bu. Hayatımda hiçbir erkek olmadı. Her gün bir paket jelibon yiyorum” dedi.

blank

Nellie sağlıklı ve uzun yaşamanın sırrını bulmuş olsa da erkek arkadaşınızdan ayrılıp jelibon yemeye başlamadan önce kararınızı dikkatlice gözden geçirmeniz önerilir. Nellie ayrıca uzun yaşamın diğer sırlarını da açıkladı.Son doğum günü partisinde Nellie bu yaşta hala sağlıklı olmasını sürekli yürüyüş yapmasına ve dağcılık yapmasına bağladı.

Bu yaşına kadar yaşamasını bir mucize olarak gören yaşlı kadın aynı zamanda hayatının mükemmel gittiğini de sözlerine ekledi.

blank

Kaldığı huzurevinin müdürünün söylediklerine göre Nellie pratik zekalıymış ve hikaye anlatmaya bayılıyormuş. Müdür ayrıca hiçbir hikayede evlendiği bir adam ya da bir erkek arkadaşı olmadığını onayladı.Artık Nellie’nin anlatacak bir hikayesi daha var. 109. yaş gününde İngiliz Kraliçesi, kadına tebrik kartı yollamış.

blank
Nellie’nin uzun yaşamak için verdiği tavsiyeyi takip edecek misiniz? Arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ