Kadınlar Sitesi

Yine Demet Yine Olay! Avm De Kavga Çıkaran Demet Akalın’ı Kocası Okan Kurt Zor Sakinleştirdi! Kavga Nedeni Herkesi Çok Şaşırttı…

Yine Demet Yine Olay! Avm De Kavga Çıkaran Demet Akalın’ı Kocası Okan Kurt Zor Sakinleştirdi! Kavga Nedeni Herkesi Çok Şaşırttı…

Yine Demet Yine Olay! Avm De Kavga Çıkaran Demet Akalın’ı Kocası Okan Kurt Zor Sakinleştirdi! Kavga Nedeni Herkesi Çok Şaşırttı…Demet Akalın, eşi Okan Kurt ve kızları Hira ile Etile’de bir AVM’ye gitti. Bir kadın yanına gelip fotoğraf çektirmek istedi. Posta’nın haberine göre, Demet Akalın “Kızım yanımdayken olmaz. Kötü etkileniyor” dedi.

blank

Kadın “O suratla poz verme zaten” diye çıkışınca Demet Akalın’ın koruması müdahale etti.

Okan Kurt bağıran kadına “Sakin olun, korumamız adına sizden özür dilerim. Ama siz de eşime özür borçlusunuz” dedi. Okan Kurt’un müdahalesi ile ortam sakinleşti.

blank

Demet Akalın, 23.04.1972 tarihinde Gölcük ilçesinde doğmuştur. Akalın, ilköğretim ile lise öğrenimini burada tamamladı. Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nden mezun olmuştur. İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kurardı. O zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü. Ve üniversite eğitimi almamıştır.

blank

1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi. Annesi Şenay Akalın’ın vasıtası ile Yaşar Alptekin’in mankenlik kursuna girmiş olup Neşe Erberk’in ajansında mankenlik yapmaya başladı. Bu başarısının yanında Günlerden Pazar, Tele Anahtar, Sensiz Olmaz adlı filmlerde rol aldı. Bu süreçte hem mankenliğe hem de oyuncu olarak filmlerde rol almaya devam etti. 1998 yılında Sibel adlı dizide rol aldı aynı zamanda ilk albümü olan Sebebimi çıkarttı.

blank

1996-2004 yılları sevilen albümler ve hitler çıkardı. 2004 yılında çıkardığı Banane albümünde bulunan “Aşkın Açamadığı Kapı” ile Kral TV Video Müzik Ödüllerinden “Yılın Şarkısı” ödülünü aldı. Sonrasında ise “SENİN ANAN GÜZEL Mİ?” adlı ilk single çalışmasını çıkardı.

blank

2006 yılında Kusursuz 19 albümünü çıkardı. Albüm 147.000 kopya sattı ve MÜ-YAP’tan altın ödül aldı. Aynı yıl Kral TV Video Müzik Ödüllerinde “Afedersin” ile “En İyi Pop Kadın Sanatçı” ve “Yılın Şarkısı” ödüllerinin sahibi oldu. Türkçe Top 20 listesinde “Afedersin” ile 7 hafta ve albümün ikinci teklisi “Herkes Hak Ettiği Gibi Yaşıyor” ile de 1 hafta olmak üzere, 2006 yılının en uzun süre zirvede yer alan sanatçısı oldu. 2013’te Türkiye Müzik Ödülleri’nde Türkan şarkısıyla “En İyi Şarkı” ödülünü almıştır.

blank

2013 yılında “Popstar” yarışmasında Orhan Gencebay, Bülent Ersoy ve Serdar Ortaç ile jüri üyeliği yaptı.Ağustos 2015’de başlayıp 27 Eylül 2015’de son bulan Rising Star Türkiye isimli ses yarışmasında Fuat Güner,Gülben Ergen Çelik ve Mustafa Sandal ile jüri koltuğunu paylaşmıştır. Şu sıraları yeni sezona giren Kiraz Mevsimi’nin jeneriğini ve bestelerini yapmaktadır.

blank

Demet Akalın, 23 Nisan 1972 yılında Gölcük, Kocaeli’de doğdu. İlk öğretimini Gölcükte ve lise eğitimini buradaki Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nde tamamladı. Annesinin desteği ile Yaşar Alptekin’in mankenlik kursuna girdi. Ardından Neşe Erberk’te mankenlik yapmaya başladı.

blank

O dönemde ciddi ve iyi bir meslek olan mankenlikte aranan bir isim oldu. O dönemde bazı filmlerde de rol aldı. Bunlar: 1992 yılında “Günlerden Pazar”, 1994 yılında “Tele Anahtar” ve aynı yıl Hülya rolüyle “Sensiz Olmaz” filmlerinde rol aldı. Ece Sükan ile beraber Hayatın Anlamı isimli TV Filminde rol aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ