Kadınlar Sitesi

Üç Adam Şirket Aracıyla Genç Kızı Taciz Etti – Genç Kız Patronlarına Şikayet Edince Patron Bakın Ne Yaptı

Üç Adam Şirket Aracıyla Genç Kızı Taciz Etti – Genç Kız Patronlarına Şikayet Edince Patron Bakın Ne Yaptı

Londra’da yaşayan 22 yaşındaki Courtney Greatrex, hiçbir kadının maruz kalmaması gereken türden bir taciz olayıyla karşılaştı.Genç kız, sabah 7:30 sularında metroya yürüyordu. Yürümekte olduğu sokak arası çok kalabalıktı. Courtney kaldırımdan yürürken beyaz renkteki bir karavanın onu takip ettiğini fark etti.

blank

Karavanın içindeki üç adam Courtney’e laf atmaya başladı. Birkaç dakika boyunca genç kızla dalga geçtiler.Daily Maile’e konuşan Courtney, “Pencereden durmadan laf attılar. Ben de onlara yaptıklarının suç olduğunu söyledim.

Güldüler ve devam ettiler. Daha da kızgın bir ses tonuyla beni rahat bırakmalarını söyledim. Yine de laf atmaya devam ettiler. Ben de karavanın ve adamların fotoğrafını çektim. Fotoğraf çekerken yüzlerini saklamaya çalıştılar” dedi.Courtney’e laf atan adamların karavanının üstünde çalıştıkları şirketin logosu vardı.Hemen aklına üç adamın patronlarını aramak geldi.

blank

Courtney, “Bu sabah 8 sularında, beyaz bir karavanın içindeki üç adam bana pencereden laf attı” dedi.

blank

“Kaldırımdan başka bir yola saptım ancak peşimden gelmeye devam ettiler. Korna çalıp gülüşüyorlardı.”

blank

“Ben de üzerinde şirket logosu bulunan karavanın fotoğrafını çektim. O sırada yüzlerini saklamaya çalıştılar ve bana a…. k……. o…….su diye bağırdılar.”

blank

“Hemen hemen her sabah Londra sokaklarında kadınlar taciz ediliyor. Ama bugün yaptıklarının hesabını ödeyecekler. Merak etmeyin; patronunuz sizin icabınıza bakacak!”

blank

“Patronlarıyla konuştum ve bana sonuna kadar destek çıktı. Şirket aracıyla bu tür hareketler yapan çalışanlar şirkete zarar veriyor.Patronları daha sonra beni arayarak tacizcilerden biri işten çıkardıklarını ve diğer ikisini hala tespit etmeye çalıştıklarını ifade etti”.

blank

Cinsel taciz hiçbir şekilde affedilecek türden bir davranış değildir. Umarız ki bu üç adam olaydan gereken dersi almışlardır. Katılıyorsanız paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ