Kadınlar Sitesi

Tavuğun Kuluçkaya Yattığını Sandı – Hareket Edince Gerçekler Ortaya Çıktı

Tavuğun Kuluçkaya Yattığını Sandı – Hareket Edince Gerçekler Ortaya Çıktı

Çiftlik deyince aklımıza hemen tavuk ve yumurta gelir.Tavuklar sarılmayı sevmezler ve sosyal hayvanlar değillerdir.Tek yaptıkları yumurtalamak ve etrafta buldukları her şeyi yemek olarak görülür.

Yeni Güney Galler’deki bir çiftlikte çok özel bir tavuk var.Kümesten sık sık çıkıp diğer hayvanlarla vakit geçirmeye bayılıyor.

Bir gün çiftçi kümese gelip tavukları kontrol ederken tuhaf bir şey sezdi. Bir tavuk her zaman yumurtladığı noktanın uzağında bir köşede duruyordu.

Gün geçtikçe tavuğu görememeye başladı.Neyse ki bir gün sonunda tavuğu hareketsiz şekilde kümeste yakaladı.Tavuk kuluçkaya yatmış olamazdı. Peki neden kuluçka pozisyonundaydı?

Çiftçi tavuğa yaklaşınca gerçekler ortaya çıktı.Tavuğun altında yavru kediler vardı.The Daily Mail’den aktarılanlara göre tavuk, yavru kedilere annelik ediyormuş.

Çiftlikte dolaşan bir kedi doğum yapmış ve yavrularını tavuk sahiplenmiş.Kedi bazen hiçbir şey olmamış gibi yavrularını teslim almaya geliyormuş.Hayvanların birbirlerine göz kulak olmaları harika bir olay.

Tavuk ve yavru kedileri hemen izleyin:

Hayvanların da hisleri olduğunu düşünüyorsanız paylaşın.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ