Kadınlar Sitesi

Tanıyamamışım

Tanıyamamışım

Yaklaşık 5 ay önce eşimle birbirimizi severek evlendik ve ailemden ayrılıp eşimle başka bir şehirde yaşamaya başladım.

Eşim yaklaşık 1,5 senedir namazında niyazında, yurtdışında yüksek lisans yapmış düzgün bir insan. Daha doğrusu ben öyle tanımıştım.

Ben ona hep şakayla karışık, “Yurtdışında kızlarla gezip tozmuşsun, hayatını yaşamışsındır” derdim, o da bana “Ben hiç öyle biri olmadım, kız peşinde koşmadım, yani o kadar cinselliğe düşkün bir erkek değilim” derdi.

Yaklaşık bir sene önce eşimin Facebook hesabında ekli olan bir kızın profiline girdim, baktım.Kızın fotoğrafları herkes tarafından görülebiliyordu.

Bir albüm yapmış, eşimle el ele, kol kola, diz dize fotoğrafları vardı.Tabii bu bizden önce yaşanan bir olay. Yine de bu yüzden aramız bozuldu çünkü bana hep kadın peşinde olmayan biri olduğunu söylerdi.Neyse, gel zaman git zaman evlendik.

Geçen hafta eşim kendi mail adresini benim bilgisayarımda açık unutmuş. Ben de girdim adrese, gönderilenlere baktım. Farklı farklı Rus kadınlarla fotoğraflar, yazışmalar gördüm.

Daha sonra başka bir mailini açtım ve bir video gördüm.Bu videoda eşimin yurtdışında iki sene beraber olduğu kız arkadaşıyla ilişkiye girerken çektiği görüntüleri gördüm. Bu videoyu da o zaman, yani 2009’da o kıza maille göndermiş.

Ablacığım, her ne kadar benden önce yaşanmış olsa da, gözümün önünden gitmiyor bu görüntüler. Böyle bir anı videoya çekmek nedir?

Ben eşimi sanki hiç tanımamışım gibi hissediyorum. Eşim bana kadın meraklısı olmadığını söylerdi.Ama gördüm ki hiç de söylediği gibi masum biri değilmiş. cinsellige düşkün biriymiş.Sence ne yapmam lazım? O kadar utanıyorum ki, bunları senden başka kimseye anlatamıyorum.

*Rumuz: Bamaşka biriymiş Danışman Kadının Cevabı:

Eşinin namazında niyazında, aklı başında biri olduğunu düşünürken birden karşına çıkan bu tablo, izlediğin o video seni ne kadar sarstıysa da haklısın.

Danışman Kişinin Yanıtı:

Bir erkeğin evlenmeden önce elbette arkadaşları hayatında olacaktır, bu çok doğal. Ama bu çirkin görüntüler ve Rus hanımla uzun süren beraberliği seni belli ki çok etkilemiş. Biliyorum ve anlıyorum ki, şu anda eşine yaklaşmak bile istemiyorsun. Onun sana bütün yaşadıklarını anlatmasını da bekleyemezsin. Senin saf ve temiz bir kız olduğunu bildiği için, sana bu yönünü göstermek istemeyebilir.

Evet, yaptıkları pek hoş değil ama bana evli barklı kadınlardan bazılarının “Eşim benimle beraber olmak yerine, cinsellikle alakalı videolar izlemeyi tercih ediyor” diye yazdıklarını biliyor musun, kızım Bunları düşünerek, eşinin geçmişini unutmaya çalışmalısın. Çünkü bunun üzerine kafa yormaya devam edersen, evliliğini yıkarsın.Anladığım kadarıyla adamın sana karşı bir tersliği, bir yanlışı yok. O halde, olayı geçmişte bırakman en doğrusu.Keşke eşinin bilgisayarını karıştırmasaydın, daha iyi olmaz mıydı?

Günahından haberin olabilir ama tövbesinden olmayabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ