Kadınlar Sitesi

Stres Çarkı Bu Sefer De Bir Çocuğun Suratında Patladı – Baba Diğerlerini Uyarıyor

Stres Çarkı Bu Sefer De Bir Çocuğun Suratında Patladı – Baba Diğerlerini Uyarıyor

Stres çarkı giderek yayılmaya başladı. Nereye baksanız birilerinin elinde stres çarkı görüyorsunuz.Stres çarkı üreticileri, stres çarkının stresi azalttığını ve konsantrasyon bozukluğu olanlara yardımcı olduğunu savunuyorlar. Uzmanlar ise bu konuda çeşitli görüşlere sahipler.Gerek çocuklar gerekse de yetişkinler stres çarkını asıl amacı için değil eğlence amaçlı olarak kullanıyorlar.Küçük bir çocuğun ise stres çarkıyla olan imtihanı pahalıya patladı.

blank

John Harris ismindeki bir baba hem kendine hem de oğluna stres çarkı aldı. Beraber Youtube’tan izledikleri videolar ile stres çarkını döndürmenin farklı yollarını bile keşfettiler.

Tribunist’te belirtilenlere göre John’un izlediği videolardan birinde hava kompresörü kullanılarak stres çarkının daha hızlı dönmesinin sağlandığı gösterilmiş.Baba da videoyu görünce hemen denemeye çalışmış.Ancak yapacağı bu masum hareket oğluna pahalıya patlamış.

 

Hava kompresörü ile daha hızlı dönmesi sağlanan stres çarkı küçük çocuğun suratında patlamış. Baba oğlunu hemen acile götürmüş ve çocuğun ağzının hemen üstüne 30 dikiş atılmış.Baba, Facebook’ta diğer ebeveynleri şu gönderiyle uyardı:

“Stres çarkının daha hızlı dönmesi için hava kompresörü kullandık. Bunun sonucunda stres çarkı oğlumun suratında patladı. Oğlumla bir süre oynadıktan sonra stres çarkı onun elindeyken patladı. Bunu paylaşmamın nedeni kimsenin benim yaptığım hataya düşmemesi. Neyse ki oğlumun gözüne bir şey olmadı. Çok daha kötü şeyler olabilirdi.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ