Kadınlar Sitesi

Sandalyede Otururken Yapacağınız Bu 5 Hareketle Hemen Vücudunuzu Şekle Sokun

Sandalyede Otururken Yapacağınız Bu 5 Hareketle Hemen Vücudunuzu Şekle Sokun

Aynı yerde oturmak vücudunuz içi oldukça zararlıdır.

Ofiste çalışanlar bunu çok iyi anlarlar. Spor yapmak için zamanları da olmaz. Daha da kötüsü bel kısmınızda yağlanma oluşur. Bu da uzun vadede ölüm sonuçlara yol açabilir.

blank

Bir fitness antrenörü sandalyede otururken yapacağım egzersizlerin çok işe yarayacağını söylediğinde başta inanmadım. Ancak sürekli olarak o egzersizleri yaptığımda daha güçlü ve zinde hissettiğimi gördüm. Muhtemelen sizde de işe yarayacaktır. Hemen deneyin!


İnsanların işleri gereği haftaiçinde kendilerine ayırabildikleri zaman 4-5 saattir. Health and Healthy Living’te anlatılanlara göre insanlar bu boş saatlerini sosyal medyada veya televizyon izleyerek geçiriyorlarmış.

Yine istatistikler annelerin daha da az zamanı olduğunu gösteriyor. Buna göre bir annenin kendine bir günde ayırabildiği zaman sadece 36 dakika. Ancak bu egzersizleri yaparak hem vücudunuzu şekle sokabilir hem de stresten kurtulabilirsiniz.

Eğer spora gitmek için zamanınız yoksa evde ve hatta sandalyenin başında yapacağınız bu beş egzersizle vücudunuzu şekle sokabilirsiniz. Bu hareketleri her yerde yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir sandalye.

Az sonra izleyeceğiniz videoda ünlü fitness antrenörü Denise Austin karın ve bel kısmındaki yağlanmalardan sandalye başında hareketler yaparak nasıl kurtulabileceğinizi gösteriyor.

Spor yapmak için zamanı olmayan ancak kilo vermek isteyen arkadaşlarınızla yazıyı paylaşmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ