Kadınlar Sitesi

Öğretmenler Bunalımda: Bir öğretmen Daha Yaşamına Son Verdi

Öğretmenler Bunalımda: Bir öğretmen Daha Yaşamına Son Verdi

Kula’da ailesiyle yaşayan bir öğretmen evde iple kendini asarak intihar etti.

blank

Edinilen bilgilere göre Bekir Sacide Filiz Keleşoğlu Anadolu Lisesinde İngilizce öğretmeni olan Ufuk Kapucu (40), dün gece Seyit Ali Mahallesi Dr. Nafiz Körez caddesi No 32 Kat:2 de bulunan evinde iple kendini asarak intihar etti.

Gece intihar eden Ufuk Kapucu intiharını anne ve babası sabah saatlerinde anladı.

blank

Ufuk Kapucu’nun dün eve geldikten sonra odasına çekildiğini ifade eden Anne ve Babası, bir ara odasına çekilen Kapucu’nun kapısını çaldıklarını cevap alamayınca uykusu ağırdır diye üstünde durmadıklarını söyledi.

blank

Anne ve Babası sabah saatlerinde gecikince durumdan şüphelenerek oda kapısının kitli olduğunu fark edince eve çilingir çağırarak oda kapısını açtırdıklarını ve oğullarının yatakta olmadığını kalorifer peteğine bağladığı iple oda penceresinden havalandırma boşluğuna boğazında iple atlayarak intihar etmiş dolduğunu gördüklerini kaydettiler.

blank

Yıllar önce eşinden ayrılan ve bekar olan Ufuk Kapucu’nun intihar sebebi henüz bilinmezken, olay yeri inceleme ekipleri sabah saatlerinde evinde incelemelerde bulundu. Kapucu’nun naşı yapılan incelemeler sonrası otopsi yapılmak üzere Kula Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Kapucu’nun Ailesi ve yakınları neden intihar ettiğini bilmediklerini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ