Kadınlar Sitesi

OBEZ GENÇ KIZ KİLO VERDİ SONUNDA DA ÖZEL ANTRENÖRÜYLE EVLENDİ

OBEZ GENÇ KIZ KİLO VERDİ SONUNDA DA ÖZEL ANTRENÖRÜYLE EVLENDİ

OBEZ GENÇ KIZ KİLO VERDİ SONUNDA DA ÖZEL ANTRENÖRÜYLE EVLENDİ
KİLO VERMEYE KARAR VERDİ TÜM HAYATI DEĞİŞTİ
Bir zamanlar aşırı kilolu olup da sonradan inanılmayacak kadar formda bir fiziğe kavuşan insanlar hakkında çok sayıda yaşanmış öykü duymuşsunuzdur bugüne kadar. Ama birazdan okuyacaklarınız ilk anda benzer gibi görünse de bunlardan çok farklı.
İsveçli Sara Magnusson Backstörm, şu anda 37 yaşında ve kendini dünyanın en mutlu kadını hissediyor. Ama öyküsünün başlangıcı pek de öyle değildi ve bugünlere ulaşmak için çok ter döktü.
İsveç’in Gothenburg kentinde yaşayan Backstörm, bir zamanlar tam 146 kiloydu. Öyle ki bir keresinde oturduğu bahçe sandalyesi onun ağırlığını taşıyamayıp kırıldı. İşte o olaydan sonra da hayatını ve görüntüsünü değiştirmeye karar verdi genç kadın.
Bunun için de ilk iş olarak bir özel antrenör ile çalışmaya başladı. Fredrik Magnusson işte böyle hayatına girdi. İkili, haftada üç gün spor salonunda egzersiz yapıyordu.
Bir yandan da uyguladığı sağlıklı beslenme programı sayesinde kilo vermeye başladı genç kadın.
Bu arada derisinin sarkmaması için kas yapmaya da başladı. Buna uygun egzersiz programları da eklendi listesine. Bu arada belki de başlangıçta hiç aklına gelmeyen bir şey gerçekleşti. Antrenörüne aşık oldu. Antrenörü de ona.
Sara Magnusson Backstörm, Fredrik Magnusson ile 2012 yılında tanışıp birlikte egzersiz programına başladılar. Aradan 10 ay geçtiğinde ise ikisi de birbirlerine aşık olmuştu.
Çift, geçtiğimiz yıl 4 Temmuz’da hayatlarını resmi olarak birleştirdi.

Hayatını değiştiren kararı alıncaya kadar kilo vermek için çok çabalayan Sara Magnusson, her seferinde hayalkırıklığına uğramış.
Ama dört yıl önce başladığı saglıklı beslenme ve egzersiz programı sayesinde hem sağlığını kazandı, hem kilo verdi hem de hayatının aşkını buldu. Üstelik 18 ay önce anne olma mutluluğunu da yaşadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ