Kadınlar Sitesi

‘Nurella’nın Yerine ‘Siyahlı Kadın’ Geliyor!

‘Nurella’nın Yerine ‘Siyahlı Kadın’ Geliyor!

Nurella’nın Yerine ‘Siyahlı Kadın’ Geliyor!
“İşte Benim Stilim” programından ayrılan iki ismin yerine gelecek isimler belli oldu. Nur Yerlitaş’ın yerine kısa bir süre önce “TV’lerdeki moda programlarının modada yerleri yok” sözleriyle moda programlarını topa tutan Neslihan Yargıcı geliyor.
Akşam’da yer alan habere göre “İşte Benim Stilim” yarışmasının iki önemli ismi yarışmaya veda etti. Biri Nur Yerlitaş, diğeri de Kemal Doğulu.

hakan akkaya
Bu iki ismin yerine gelecek isimler de belli oldu. Kemal Doğulu’nun yerine Hakan Akkaya, Nur Yerlitaş’ın yerine de

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-03-09 12:30:57Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comjchÛJ[c

Neslihan Yargıcı geliyor.
Neslihan Yargıcı: “TV’lerdeki moda programlarının modada yerleri yok”
‘Siyahlı kadın’ olarak bilinen Neslihan Yargıcı, kısa bir süre önce İpek Üniversitesi Gazetecilik Kulübü’nden Şevval Aydın’ın sorularını cevaplarken televizyonlarda yayınlanan moda programlarını topa tutmuştu.
Programların hiçbirini seyretmediğini söyleyen Yargıcı, “Bu programların modada hiçbir yerleri yok. Tamamen bir televizyon programı. Oraya gelen şöhret olmak için geliyor, o masada oturan da para kazanıyor, televizyon da para kazanıyor… Reklam alıyorlar bu kadar… Bitti!” ifadelerini kullanmıştı.

neslihan yargıcı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ