Kadınlar Sitesi

Yoğun Tepkiler Gelince Nur Yerlitaş Açıklama Yaptı Bakın Neden Öyle Demiş ?

Yoğun Tepkiler Gelince Nur Yerlitaş Açıklama Yaptı Bakın Neden Öyle Demiş ?

“Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, şehitler konusunda yaptığı skandal sözler sonrası resmi Instagram hesabından bir açıklama yaptı.

Nur Yerlitaş, bir arkadaşının doğum gününe katılmış, geceden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Aynı gece Instagram’dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya’nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyordu.

Ayşegül Kaya’nın Nur Yerlitaş’ın kulağına bir şeyler söylemesi üzerine ünlü modacı, “Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter” ifadelerini kullandı.

Yerlitaş tepkiler üzerine Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Ünlü modacı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Geçen akşam katıldığım bir davette yaptığım canlı yayının altına yazılan hakaretler üzerine bir anda ‘ŞEHİT’ kelimesi duyunca, “artık bu ülkede şehit vermeye kimsenin tahammülü kalmadı” anlamında kullandığım kelimelerin kasıtlı olarak ya da yanlış anlaşılarak çok farklı yerlere çekildiğini ve resmen bir linç kampanyasına dönüştürüldüğünü üzülerek görüyorum.

Kimseyi şehitlerimizin aleyhine konuşturmayacağım gibi benim de şehitler aleyhine en ufak bir söz söyleyeceğim düşünülemez. Böylesine hassas olduğum bir konuda bu şekilde yanlış anlaşılmak beni derinden üzmüştür.

Her ne kadar basına yansıyan şekilde bir kastım bulunmasa da bu anlaşılma nedeniyle üzdüğüm tüm Şehit ve Gazi aileleri ile görevli tüm Polis ve Askerlerimizden öncelikle özür dilerim.

Kamuoyuna saygılarımla. Nur Yerlitaş.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ