Kadınlar Sitesi

Ne Emine’ymiş: ‘Emine için herkesi öldürürüm. Bilsem eski kocasını da öldürürdüm’

Ne Emine’ymiş: ‘Emine için herkesi öldürürüm. Bilsem eski kocasını da öldürürdüm’

ADANA’da birlikte olduğu 34 yaşındaki Emine Tunç’un eski sevgilisi 41 yaşındaki Serdar Ağırağaç’ı, genç kadının eski kocası ile öldüren 2 çocuk babası Nihat Yıldırım, “Emine, benim her şeyim, onun için her şeyi yaparım. Bilsem eski kocası Osman’ı da öldürürdüm” dedi.

blank

Olay, 4 Aralık’ta merkez Seyhan İlçesi’nde bulunan bir narenciye bahçesi yakınında meydana geldi.

Gece sokakta yerde hareketsiz kanlar içinde yatan biri görülünce polise bilgi verildi. Sevk edilen sağlık ve polis ekibinin yaptığı kontrolde bu kişinin baş ve boynundan tabancayla vurularak öldüğü belirlendi. Cesedin Serdar Ağırağaç’a ait olduğu saptandı.

Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Ağırağaç’ın ayrıldığı sevgilisi Emine Tunç’u incelemeye aldı. Bir işyerinde yönetici asistanı olarak çalışan Emine Tunç’un 17 yıl önce perdeci, 41 yaşındaki Osman Çiftçi ile evlendiğini, bu birliktelikten 1 kız ve 1 erkek çocuğu olduğunu tespit etti. Ekonomik sorunlar nedeniyle 5 yıl önce eşinden boşanan Emine Tunç’un şans oyunları bayii Serdar Ağırağaç ile tanıştığını ve nikahsız olarak onunla yaşamaya başladığını belirleyen polis soruşturmayı genişletti. Bir süre sonra Ağırağaç’tan ayrılan Emine Tunç, bu kez sosyal medya üzerinden tanıştığı 2 çocuk babası Nihat Yıldırım’la aşk yaşamaya başladı.

blank

ANLATIP YARDIM İSTEDİ

İddiaya göre, terk edilmeyi hazmedemeyen Ağırağaç, Emine Tunç’a “Dön yoksa, seni ve çocuklarını öldürürüm” dedi. Çocuklarına zarar geleceğinden korkan Emine Tunç, durumu eski eşi Osman Çiftçi ile beraber yaşadığı Nihat Yıldırım’a anlattı. Yeni sevgilisi Yıldırım’a, eski sevgilisi Ağırağaç’ı ağabeyi olarak tanıtıp kendini ölümle tehdit ettiğini belirterek yardım istedi. Bunun üzerine eski koca ile yeni sevgili, eski sevgilinin peşine düştü. Kısa süre sonra Osman Çiftçi, beraberindeki 23 yaşındaki İhsan B., 26 yaşındaki Gökhan K. ile Ağırağaç’ı buldu.

Eski koca daha sonra Nihat Yıldırım’ı arayarak “Serdar elimizde” dedi. Bunun üzerine Yıldırım, Ağırağaç’ı Hadırlı Mahallesi’ndeki adrese getirmesini istedi. Verilen adrese getirilen Serdar Ağırağaç, Yıldırım ve Abdülhalim A. tarafından dövüldü. Zanlıların elinden kaçmaya çalışan Ağırağaç, Yıldırım tarafından boynundan ve başından tabancayla vurularak öldürüldükten sonra boş araziye atıldı.

YAKALANDILAR

Emine Tunç ve Nihat Yıldırım ile birlikte 7 kişi gözaltına alınırken, eski koca Osman Çiftçi kayıplara karıştı. Sorguya alınan Emine Tunç sorgusunda, şunları anlattı:
“Serdar tekrar benimle birlikte olmak istiyordu. Kabul etmedim. Beni ve çocuklarımı öldürmekle tehdit etti. Durumu boşandığım eşime ve şu an birlikte yaşadığım Nihat’a anlattım.”

”ESKİ KOCASI OSMAN’I DA ÖLDÜRÜRDÜM”

Cinayet zanlısı Nihat Yıldırım ise, “Emine, ölen Serdar’ı bana ağabeyi olarak tanıttı. Yaptığım araştırmada benden önceki sevgilisi olduğunu, Emine’yi tehdit ettiğini öğrendim. Boşandığı eşi Osman, Serdar’ı bulunca bana getirdi. Tartıştık ve kaçmaya çalışınca vurdum. Emine benim her şeyim, onun için herşeyi yapardım. Eski kocası Osman’ı da öldürürdüm” dedi.

Adliyeye sevk edilen Nihat Yıldırım tutuklanırken, Emine Tunç’a ev hapsi verildi. Gözaltındaki diğer 5 şüpheli ise, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ