Kadınlar Sitesi

Nazmiye Çam cinayetinde ilginç detay

Nazmiye Çam cinayetinde ilginç detay

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde 8 yıl önce işlenen ve Türkiye gündeminden düşmeyen Nazmiye Çam cinayetinde ilginç bir detaya ulaşıldı.

blank
Nazmiye Çam cinayetinde yeni bir detay ortaya çıktı.

8 yıl önce işlenen Nazmiye Çam cinayetinde Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından Ali Yaşar Çam (57) ve oğlu Hasan Şükrü Çam’ı (35) “tasarlayarak kasten adam öldürme” suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı.Diğer sanıklardan Ahmet Çam’a da 18 yıldan küçük olduğu için 20 yıl hapis cezası verildi.

Mahkeme kararı sonrasında sanıklar cezalarını çekmek üzere Bahçecik Cezaevi’ne gönderildi.Cezayı aldıktan sonra cezaevinde bunalıma girdiği öğrenilen Ahmet Çam’ın Jandarma ekipleri ve Cezaevi savcılığına yeniden ifade vermek istediğini söyleyerek sürekli yetkililer ile görüşme talebinde bulunduğu öğrenildi.

Çam’ın “Davanın seyrini değiştiren bilgiler vereceğim” dediği ve cezaevi savcısına mahkemede verdiği bilgilerin aynısını verdiği öğrenildi.Çam’ın son 2 ay içerisinde 5 kez savcı ile görüşerek aynı ifadeleri kullandığı öğrenildi.

Müge Anlı küfür yüzünden yayını kesti

‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında Nazmiye Çam cinayeti tartışılırken küfür şoku yaşandı.Yıllardır çözülemeyen Nazmiye Çam cinayetinde sinirler iyice gerildi. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yaşanan gerilim Nazmiye Çam’ın yakınlarını çılgına çevirdi ve küfürler havada uçuştu. Müge Anlı yayını kesmek zorunda kaldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ