Kadınlar Sitesi

Melek Baykal Başörtülü Kadınları Aşağıladı

Melek Baykal Başörtülü Kadınları Aşağıladı

Tiyatrocu Melek Baykal, sosyal medya hesabı üzerinden beraber fotoğraf çektirdiği başörtülü kadınlara çirkin ifadeler kullandı.
Yozgat’taki Hayri İnal Konağını ziyaret eden ve buradaki izlenimlerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Melek Baykal başörtüsü hazımsızlığını bir kez daha ortaya koydu.

Konakta kendisiyle hatıra fotoğrafı çektiren başörtülü kadınlara çirkin ifadeler kullanan Baykal’a sosyal medyada tepki yağdı. Baykal tepkiler üzerine sosyal medya hesabını kapattı.
İŞTE MELEK BAYKAL’IN O PAYLAŞIMI

“Konağın duvarında konağın gerçek sahipleri Hayri İnal ve ailesinin resimlerini gördüm… Gözlerime inanamadım en az 100 sene önce çekilen resimlerdeki hanımefendiler son derece medeni bir tavır ve kılık kıyafetleriyle bana gülümsüyorlarlı…

melek baykal
Çok mutlu olmuştum. Sonra kafamı sola çevirdim gördüğüm manzara 150 sene sonra geldiğimiz noktaydı… Yani konağın yeni sahipleri Yozgat belediyesi ve çalışanları… yeni sahipleriyle aralarına girip resim çektirdim. Yüzümdeki ifadeden ne kadar mutlu olmuşum anlarsınız zaten… Konağı terk ederken aklımda tek bir şey kaldı konağın gerçek sahiplerinin medeni halleri. Sonra karmakarışık duygularla oradan uzaklaştım. Ve kendi kendime sordum. Biz ne zaman ve neden bu kadar geriye gittik diye. Cevabını bulamadım.”

Melek Baykal Başörtülü Kadınları Aşağıladı

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Banu dedi ki:

    ? ? ? Ne oluyor yahu? Ne başörtülüler gördük insan bile değildi, Ne çıplaklar gördük kanatsız melekti. Ya da tam tersi. Velhasıl kelam bu ülkede kadınları kullanmaktan bıkmadınız mı? Bu ülkede kadınlar üzerinden siyaset yapmaya bıkmadınız mı? Bu ülkede kadınları dövseniz mi yüceltseniz mi ikileminde kalmaya usanmadınız mı? he zaten karıştırılmadık bi başörtülüler ile başı açık hatunların birbirine düşürülmesi kalmıştı. Herşeyi yaptınız ortalıkta birlik beraberlik adına bişi bırakmayın sakın heeeee. Günah olur. SİZ KADINLAR DA HER ŞEYE “Bİ DURUN ARTIK” DİYEMİYOR MUSUNUZ?

  2. hasret dedi ki:

    Herkes kendine bi baksın aynada kimse kimseyi yargılayacak kadar masum degil baş örtülüyüm ve bunla da gurur duyuyorum biz sizinin saçlarınızla uğraşıyormuyuz ki baş örtüsüne takılıyorsunuz yazık sevdiğim bi sanatçıydı gözümden düşenlere ekledim

BİR YORUM YAZ