Kadınlar Sitesi

Mayosu Uygunsuz Diye Havuza Alınmadı – Sizce Haklılar Mı?

Mayosu Uygunsuz Diye Havuza Alınmadı – Sizce Haklılar Mı?

Daha önce kıyafetleri nedeniyle bir yere alınmayanlar bunun ne kadar acı olduğunu bilirler. En kötüsü de tam olarak nedenini bile anlayamamanızdır. Tori Jenkins ismindeki kadının başına da aynısı geldi. Kadın, havuza yüzmeye gitmişti ancak içeriye alınmadı.

Tori çok şaşırmıştı. Çünkü mayosunda hiçbir sorun olmadığını düşünüyordu.

Tori Jenkins serinlemek için apartmanlarının yakınındaki havuza gitti. Ancak girişte kendisi içeriye alınmadı. Mayosunun uygunsuz olduğu söylendi. Havuzdaki kişiler de kadının alınmaması için istekte bulunmuşlardı. Mayonun çocukların görmemesi gereken türde olduğunu söylüyorlardı.

İşte mayo:

blank

Arkadaşlarının önünde Tori küçük düşmüştü. İki seçeneği vardı. İçeriye girmeyecekti veya mayosunu değiştirecekti. Ancak böyle bir duruma düşürüldüğünden hem öfkeliydi hem de utanmıştı. Onunla beraber gelen nişanlısı Tyler de ne diyeceğini bilemedi. Hemen müdüreyle konuşmak istediklerini söylediler. Belki de kendilerinden özür dileneceğini ve içeriye alınacaklarını düşünmüşlerdi.

Ancak öyle bir şey olmadı. Müdüre, kadına mayosunun fotoğrafını çekmesini ve tekrardan gözden geçirmesini söyledi.

Tori’nin nişanlısı Tyler “Nişanlım, ‘Nasıl göründüğünü biliyorum. Kendim aldım. Uygunsuz olmadığını düşünüyorum’ dedi. Müdüre de çocuğu olmadığından bunun uygunsuz olup olmadığını anlayamayacağını söyledi. İçeride önemli bir müşteri varmış ve nişanlımın bu halde içeriye girmesini istememiş” dedi.

Müdüre son olarak, “Normal mayolar kalçanın tamamını kapatır. Ancak sizinki kapatmıyor. Ergenlik çağındaki gençleri heyecanlandırmaya gerek yok” demiş.Tyler çok öfkelendi. Kendilerinin mağdur edildiğini düşündü. Durumu Facebook’ta açıkladı. Şaşırtıcı bir şekilde insanlardan inanılmaz destek aldılar.

blank

Siz ne düşünüyorsunuz? Mayo gerçekten de uygunsuz mu? Görüşlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ