Kadınlar Sitesi

Küçük Gelinin Son Halini Görenler Uzun Süre Kendine Gelemedi

Küçük Gelinin Son Halini Görenler Uzun Süre Kendine Gelemedi

İşte Çağla Şimşek’in son halleri…

Elif Dizisinin Konusu

Kanal 7 Ekranlarında izleyicisiyle buluşan Elif, günlük drama dizisi olarak 15 Eylül 2014 tarihinde yayın hayatına başlamış ve dizinin 400’ün üzerinde bölümü çekilmiştir. Televizyon tarihinde Cannes Film Festivali’ne katılan ilk günlük dizi olmuştur.

Bu dizi aynı zamanda kanalın da ilk ve tek günlük dizisi olduğu için oldukça titiz davranılmıştır. Elif karakterinin dramatik yaşantısından yola çıkılarak hazırlanan dizi, içinde yaşanan aşklarla da izleyiciyi ekrana bağlamayı başardı. Elif konusu ile sadece bizim ülkemizde değil birçok ülkede de ilgiyle izlenmektedir.

Özellikle Bosna Hersek ve Endonezya’da ülkemizden çok daha fazla izleyiciye hitap etmektedir. 3. sezonu ile izleyicilerinin karşısına geçen dizi hala devam etmektedir. Dizi hafta içi her gün saat 19.50’de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Elif dizisinin başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Volkan Çolpan, Selin Sezgin, Cemre Melis Çınar, Emre Kıvılcım, Gülçin Tunçok ve Aysun Güven bulunmaktadır.

Dizinin yapımcılığını birçok diziye ve filme hayat vermiş Green Yapım üstlenirken dizinin senaryosu Rüya İstanbul’a aittir. Dizinin yönetmen koltuğunu ise iki başarılı yönetmen Fulya Yavuzoğlu ile Hale Uzunoğlu paylaşmaktadır. Elif konusu gereği sadece belirli bir kesime değil yediden yetmişe büyük kesime hitap etmektedir.

Elif dizisi, küçük yaştaki Elif’in anne ve babasından ayrı geçen zorluklarla dolu hayatını anlatmaktadır. Elif’in hikayesi öz babasının evine besleme olarak gitmesiyle başlamıştır. Çiftlikte öz babası Kenan’ın eşi Arzu kızın varlığından oldukça rahatsız olmaktadır.

Arzu, küçük kıza her türlü kötülüğü yapmaktadır çünkü Elif’in, kocası Kenan’ın kızı olduğunu öğrenmiştir, bu durum küçük kızı onun en büyük düşmanı yapmıştır. Elif ise başına gelen tüm kötü olaylara rağmen annesinin verdiği öğütlere uyar. Kötülüğe kötülükle karşılık vermek yerine her şeyi iyilikle kabul eder.

Kenan’ın kardeşi Selim’in, Elif’in kim olduğunu öğrenmesiyle hikaye tamamen yön değiştirir.

Dizinin 2. sezonuna gelindiğinde Kenan da, Elif’in kendi kızı olduğunu öğrenir. Bununla birlikle olaylar iyice içinden çıkılamaz hale gelir.

Elif konusu ayrılıklar olsa da anne ve babasından ayrı geçen günlerin sonuna yaklaşmaktaydı. Uzun yıllar sonra kavuşan Melek ile Kenan’ın düğün gününde olanlar, yaşanan güzelliklere kara bir leke sürmüştür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ