Kadınlar Sitesi

Küçük Gelinin Son Halini Görenler Uzun Süre Kendine Gelemedi

Küçük Gelinin Son Halini Görenler Uzun Süre Kendine Gelemedi

İşte Çağla Şimşek’in son halleri…

blank

Elif Dizisinin Konusu

blank

Kanal 7 Ekranlarında izleyicisiyle buluşan Elif, günlük drama dizisi olarak 15 Eylül 2014 tarihinde yayın hayatına başlamış ve dizinin 400’ün üzerinde bölümü çekilmiştir. Televizyon tarihinde Cannes Film Festivali’ne katılan ilk günlük dizi olmuştur.

blank

Bu dizi aynı zamanda kanalın da ilk ve tek günlük dizisi olduğu için oldukça titiz davranılmıştır. Elif karakterinin dramatik yaşantısından yola çıkılarak hazırlanan dizi, içinde yaşanan aşklarla da izleyiciyi ekrana bağlamayı başardı. Elif konusu ile sadece bizim ülkemizde değil birçok ülkede de ilgiyle izlenmektedir.

blank

Özellikle Bosna Hersek ve Endonezya’da ülkemizden çok daha fazla izleyiciye hitap etmektedir. 3. sezonu ile izleyicilerinin karşısına geçen dizi hala devam etmektedir. Dizi hafta içi her gün saat 19.50’de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

blank

Elif dizisinin başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Volkan Çolpan, Selin Sezgin, Cemre Melis Çınar, Emre Kıvılcım, Gülçin Tunçok ve Aysun Güven bulunmaktadır.

blank

Dizinin yapımcılığını birçok diziye ve filme hayat vermiş Green Yapım üstlenirken dizinin senaryosu Rüya İstanbul’a aittir. Dizinin yönetmen koltuğunu ise iki başarılı yönetmen Fulya Yavuzoğlu ile Hale Uzunoğlu paylaşmaktadır. Elif konusu gereği sadece belirli bir kesime değil yediden yetmişe büyük kesime hitap etmektedir.

blank

Elif dizisi, küçük yaştaki Elif’in anne ve babasından ayrı geçen zorluklarla dolu hayatını anlatmaktadır. Elif’in hikayesi öz babasının evine besleme olarak gitmesiyle başlamıştır. Çiftlikte öz babası Kenan’ın eşi Arzu kızın varlığından oldukça rahatsız olmaktadır.

blank

Arzu, küçük kıza her türlü kötülüğü yapmaktadır çünkü Elif’in, kocası Kenan’ın kızı olduğunu öğrenmiştir, bu durum küçük kızı onun en büyük düşmanı yapmıştır. Elif ise başına gelen tüm kötü olaylara rağmen annesinin verdiği öğütlere uyar. Kötülüğe kötülükle karşılık vermek yerine her şeyi iyilikle kabul eder.

blank

Kenan’ın kardeşi Selim’in, Elif’in kim olduğunu öğrenmesiyle hikaye tamamen yön değiştirir.

blank

Dizinin 2. sezonuna gelindiğinde Kenan da, Elif’in kendi kızı olduğunu öğrenir. Bununla birlikle olaylar iyice içinden çıkılamaz hale gelir.

blank

Elif konusu ayrılıklar olsa da anne ve babasından ayrı geçen günlerin sonuna yaklaşmaktaydı. Uzun yıllar sonra kavuşan Melek ile Kenan’ın düğün gününde olanlar, yaşanan güzelliklere kara bir leke sürmüştür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ