Kadınlar Sitesi

Köprünün Altında Garip Bir Şey Farkeden 17 Yaşındaki Çocuk Derhal Suya Atladı

Köprünün Altında Garip Bir Şey Farkeden 17 Yaşındaki Çocuk Derhal Suya Atladı

Bazen her şeyin bir nedeninin olduğunu düşünüyorum.2014 yılının bir gününde Angus Pauley okula gitmek istemiyorken annesi çocuğu zorla okula götürdü. Eğer okula geç kalmasaydı köprünün altında boğulmakta olan 12 yaşındaki kızı göremeyecekti. Angus yine de okula geç kaldı.

blank

17 yaşındaki Angus Pauley okula gitmek için zamanında kalkamadı ve annesi de onu zorla okula bıraktı. O sırada Angus köprünün altında bir şey gördü.

blank

Çocuk annesine arabayı durdurmasını söyledi. Köprünün altında buz gibi suda boğulmakta olan bir kız görünce çocuk hemen suya atladı.

Kıza, “İyi misin?” diye bağırdım. O da “Annemin çağırın” deyince bir şeyler olduğunu anladım dedi Angus ONE News’e.

blank

Sağanak yağış sonrası köprünün altında sel suları hızla akıyordu. Köprüden geçmek isteyen kız yanlışlıkla suya düşmüştü ve boğulmak üzereydi.Çocuk, “Ayakkabılarımı ve kıyafetlerimi çıkararak suya atladım. Bu sırada kızla konuşmaya devam ettim” dedi ONE News’e.

blank

Durum daha da ciddileşti. Angus kıza nasıl yardım edeceğini bilemedi. Aynı zamanda kendisi de sel suları tarafından sürükleniyordu. Jeremy McKenzie isimli bir adam da olay yerindeydi ve çocuk kızı çıkarmak için ondan da yardım istedi.Çocuk kızın yanına doğru ilerlemeye başladı.

blank
Neyse ki çok geç olmadan Angus kıza ulaştı. Jeremy ile birlikte kızı karaya çıkarmayı başardılar. Kahramanca hamleleri sayesinde kız zarar görmeden kurtarıldı. Kızın babası ONE News’e, “Sizi çok ama çok teşekkür ediyorum” dedi. Angus ise mütevazı bir şekilde adamın teşekkürünü kabul etti. Angus, Stuff.co.nz’ye, “Böyle bir durumda yapacak çok bir şeyiniz yok. Hemen harekete geçmeniz gerekiyor” dedi.

Haberi aşağıdan izleyebilirsiniz:

Angus iyi ki o gün okula geç kalmış. Kahramanca müdahelesi olmasa kız belki de hayatını kaybedecekti. Kahraman çocuğu paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ