Kadınlar Sitesi

KIZININ BU HAREKETİNİN GERÇEK SEBEBİNİ ÖĞRENİNCE ŞOKE OLDU, AĞLAMA KRİZİNE GİRDİ!

KIZININ BU HAREKETİNİN GERÇEK SEBEBİNİ ÖĞRENİNCE ŞOKE OLDU, AĞLAMA KRİZİNE GİRDİ!

3 yaşındaki kızın fotoğrafı sosyal medyayı sarstı.. Şirinlik yapıyor sanıp fotoğrafını çekti, ama… Dünya bu fotoğrafı konuşuyor!

blank
KIZININ BU HAREKETİNİN GERÇEK SEBEBİNİ ÖĞRENİNCE ŞOKE OLDU, AĞLAMA KRİZİNE GİRDİ!
Olası bir saldırıdan korunmak için okulda yapılan tatbikatı evde tekrarlayan küçük kızın fotoğrafı sosyal medyada da büyük şaşkınlık yarattı.
ABD’de Stacey Feeley adlı bir kadın, 3 yaşındaki kızının klozete çıktığını görünce, kızının yine bir yaramazlık peşinde olduğunu düşünerek fotoğrafını çekti. Feeley’nin kocasına yollamak için ölümsüzleştirdiği bu hareketin sebebi ise düşündüğünden çok farklıydı.
Küçük kız, okulda bir saldırı anında tuvalette sıkışıp kalırlarsa nasıl saklanmaları gerektiğini öğreten tatbikatı tekrarlıyordu.
Sosyal medyada büyük ses getiren ve binlerce yorum alan fotoğrafın altında insanlar şaşkınlıklarını dile getirdi. Kullanıcılardan biri “Hiçbir çocuk böyle şeyler için endişeleniyor olmamalı. Günümüzün toplumunun ne üzücü bir yansıması” yazarken bir diğeri ise, “Çocuklarımızı bu kadar erken yaştan etkileyen bu deliliği bize gösterdiğin için teşekkür ederim” yazdı.
Paylaşım, Orlando’daki bir gay kulübe düzenlenen ve 49 kişinin hayatını kaybettiği saldırıdan yaklaşık 3 gün sonra yapıldı. Feeley, kızının neden bu klozet kapağına çıktığını öğrendikten sonraki duygularını şu sözlerle ifade etti: “O an, 3 yaşındaki kızımın sahip olduğunu düşündüğüm tüm masumiyeti gitti.”
Henüz 3 yaşında bile değiller ama tuvalette saklanıp klozet kapağının üzerinde duruyorlar. Onlar için hangisi daha zor bilmiyorum? Uzun bir süre sessiz kalmaya çalışmak mı veya kabinin altından ayakları kaymasın diye dengelerini sağlamaya çalışmak mı?”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ