Kadınlar Sitesi

Kız, Otobüsün Neden Durduğunu Anlamadı. Şoförün Otobüsü Neden Durdurduğunu Anlayınca Boğazı Düğümlendi.

Kız, Otobüsün Neden Durduğunu Anlamadı. Şoförün Otobüsü Neden Durdurduğunu Anlayınca Boğazı Düğümlendi.

Birkaç gün önce, Tina Kamal adındaki 19 yaşındaki genç kız cumartesi gecesi evine dönerken otobüse bindi. Birdenbire otobüsün durduğunu gördü. Üstelik, otobüsün tekrar hareket etmesi için uzun süre beklemişti. Otobüs şoförünün neden durduğunu anladığında ise duygulandı ve boğazı düğümlendi. Daha sonra olanları Facebook profilinde paylaştı. Gönderisi bir gün içinde binlerce beğeni aldı ve yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı. Tina’nın boğazının düğümlenmesi ve insanların beğenisi toplayan bu olayın asıl nedenini öğrenince siz de aynı duygulara kapılacaksınız.

19 yaşındaki Tina, olayı yerel bir Facebook sayfasında da paylaşmayı ihmal etmedi. Yazı kısa sürede 4.000 kişi tarafından beğenildi.

İşte gönderisi:

“Sanırım az önce dünyadaki en iyi otobüs şoförüyle karşılaştım. Belalı birkaç tip ve bir kadın otobüsten indikleri sırada ben hala otobüste oturuyordum. Şoförün, otobüsü belli bir süre beklettiğini gördüm ve nedenini sordum. Şoför ise, otobüsten inen kadının eve girdiğini görene kadar rahat edemeceğini söyledi. Dediğini de yaptı. Kadın evine girip, belalı tipler başka yöne gidene kadar otobüsü bekletti.

Ayrıca, şoför aynı şeyi bana da yaptı. Evime en yakın yerde beni indirerek, eve sağ salim ulaşmamı sağladı. Ne kadar iyi bir adam! Görevinden fazlasını yapıp insiyatif kullanarak, insanlık görevini yerine getiren şoföre teşekkür etmek istedim sadece.”

Tina’nın gönderisi (İsveççe):

Olay, İsveç’in bir şehrinde meydana geldi ancak dünyanın herhangi bir yerinde olabilirdi. Şoförün davranışı ise diğer bütün şoförlere ders olacak nitelikte. İnsanlık görevini yerine getiren şoförün jestini beğendiyseniz, lütfen paylaşmayı ihmal etmeyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ