Kadınlar Sitesi

Kirpikleri Gürleştirmek İçin 8 Doğal Yol

Kirpikleri Gürleştirmek İçin 8 Doğal Yol

Kim daha gür kaş ve daha uzun kirpiklere sahip olmak istemez ki?

Kirpikleri Gürleştirmek İçin 8 Doğal Yol

blank

1- Yatmadan önce kirpik diplerinize pamuklu çubuk yardımıyla, hintyağı, zeytinyağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı, yağı, dulavratotu yağı, E vitamini yağı , jojoba yağı veya gül yağı, bu uçucu yağlardan istediğinizi veya bir kaçını karıştırıp uygulayın ve bırakın sabaha kadar kirpiklerinizde kalsın. Kirpikleriniz kısa sürede doğal olarak uzayacak, güçlü, sık ve uzun kirpiklere kavuşacaksınız.

2- 1 çay kaşığı cam hint yağı ile 1 çay kaşığı saf ve taze balı bir kasede karıştırın, göz kirpiklere, kirpik diplerine uygulayın.

Kirpikleriniz hızla uzayacak, alacağınız netice şaşıracaksınız!

3- Bir kasede nar suyunu ısıtın ve soğumaya bırakın, soğuyunca pamuklu çubuk yardımıyla kirpik diplerine uygulayın. Bu uygulama, kirpiklerinizin dökülmesini durduracak, kirpik diplerindeki kaşıntıdan da sizi kurtaracaktır.

4- Kirpikleri Gürleştirmek İçin 8 Doğal Yoldan biri süttür.Sütü kaynatın ve çok kaynar olmamak üzere, sıcak sıcak bu sütü kirpik diplerinize uygulayın.Bunu günde günde 3-4 kez yapın. Bu şekilde kirpiklerinizin büyümesini sağlayacak, kirpikleriniz kalınlaşacaktır.

5- Kirpiklerinizin dökülmesi canınızı sıkabilir. Üzülmeyin, bildirdiğimiz formülle bu sorundan kurtulacak, güçlü kirpiklere kavuşacaksınız. 2 damla hintyağı ve 2 damla yumurta akını karıştırıp, kirpik diplerinize uygulayın, bırakın tüm gece boyunca gözlerinizde kalsın, kısa sürede kirpiklerinizin dökülmesi duracak, uzamaya, güçlenmeye başlayacaklardır.

blank

6- Kirpik uzatma formülleri kirpiklerinizi uzatmakla kalmaz, kirpiklerinizin cinsini kalınlaştırır ve güçlendirir. 1 yemek kaşığı Aleo vera jel, 1 yemek kaşığı vazelin, yarım tatlı kaşığı badem yağı, yarım tatlı kaşığı hint yağı, tüm bu malzemeleri bir kapta karıştırın ve gece yatmadan kirpik diplerine sürün ve gece boyunca kalsın, sabahle yıkayın, bu formülle bir kaç haftada uzun kirpiklere kavuşacaksınız.

7- Kirpikleri Gürleştirmek İçin 8 Doğal Yoldan en önemlilerinden biri, her gece kirpik diplerinize vazelin uygulamak kirpiklerinize yapabileceğiniz en büyük iyilik olacaktır.Bu uygulama kirpiklerinizi güçlendirecek ve kısa sürede sizi gür kirpiklere kavuşturacaktır.

8- Bir cildiye uzmanına danışın ve Biotin vitamin kullanın, araştırmalar gösteriyor ki günlük diyet listesine biotin vitamin hapını ekleyenlerin saçları ve kirpikleri çoğalıyor,kısa sürede uzun güçlü saç ve kirpiklere kavuşuyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ