Kadınlar Sitesi

Kendisini Öğretmen Olarak Tanıtıp Çocukları Taciz Eden Sapık, Her Yerde Aranıyor

Kendisini Öğretmen Olarak Tanıtıp Çocukları Taciz Eden Sapık, Her Yerde Aranıyor

İzmir’de okul çevrelerinde dolanarak kendisini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtan ve küçük çocukları taciz eden sapık, eşkâlinin belirlenmesiyle her yerde aranmaya başlandı.

 

İzmir’de bir sapık, kentin bazı noktalarında iddialara göre kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtıp çocuklara tacizde bulundu. Yaşanan bu olayın ardından güvenlik kameralarından tespit edilen ve eşkâli İzmir polisine dağıtılan şahıs, şimdi her yerde aranıyor.

ÇOCUKLARA MUSALLAT OLMAYA BAŞLADI

Okul çevrelerinde dolaşan ve kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtan bir kişi küçük çocuklara musallat olmaya başladı. İddialara göre tacizlerin yaşanması ve artan şikayetler üzerine harekete geçen İzmir polisi, hemen bir çalışma başlattı. Söz konusu bölgelerde güvenlik kameralarını takibi alan ekipler, verilen eşkal ve güvenlik kameralarından kişinin Erman A. olduğunu belirledi.

İĞRENÇ HAREKETİ KAMERAYA YAKALANDI

Polis, aranan ve çok sayıda sabıkasının olduğu ifade edilen kişinin bu bilgilerini de birimlere dağıttı. Öte yandan, Erman A.’nın bir apartmanda bulunan güvenlik kamerasına yakalandı. Görüntülerde kişinin, kız çocuğuyla konuşmaya çalıştığı görülüyor. Küçük kız kendisinden kaçınca önce merdivenlerden çıkan kişi, ardından da geri dönerek kız çocuğunun peşinden gidiyor.

İşte küçük çocukları kendisine hedef seçen sapık:

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ