Kadınlar Sitesi

Kendisini aldatan kocasını bayıltan kadın: Fikri oğlum verdi!

Kendisini aldatan kocasını bayıltan kadın: Fikri oğlum verdi!

Kilis’te kocasının kendini aldattığını öğrenen kadının ona kurduğu tuzak daha çok konuşulacak gibi görünüyor! Dün, kocasının (içinde sevgilisi olduğu zannettiği) yatağa girdiğinde gördüğü manzara karşısında bayıldığı, dilinin tutulduğu hatta 10 gün psikolojik tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Kendisini aldattığı Suriyeli kadının evinde kocasına tuzak kurup şoka sokan İ.U. bu fikri 16 yaşındaki oğlunun verdiğini söyledi. İşte detaylar…

mn

Kendisini aldatan kocasını, akıllara durgunluk veren bir planla suçüstü yaparak “bayıltan” İ.U, çok merak edilen, Suriyeli kadının yerine geçme planının ortanca oğlunun fikri olduğunu belirtti.

Yaşadığı ihanetin Kilis’te birçok kadının da sorunu olduğunu söyleyen İ.U, kendi başına gelenleri Bugün gazetesinden Cem Kartal’a şöyle anlattı:

“2 yıldır kocamın hal ve hareketleri çok değişmişti. Yine de komşularımın, ‘kocan seni aldatıyor’ sözlerine inanmadım. ‘Git kontrol et’ dediler. Ben de gittim. Suriyeli kadını gördüm. Çok korkaktı. Evde oturup eşimin gelmesini bekledim. O gün gelmeseydi. ‘İftira atıyorlar’ diye dava bile açacaktım. Meğer doğruymuş. Akşam geldi. O banyoya gidince ben Suriyeli kadını kaldırıp yerine yattım. Üzerime pikeyi örttüm. Gelip açtığında beni görünce bir anda bayıldı.”

KOLONYA DÖKTÜK

Kocasının yakalanınca bayılmasına 17 yıllık evliliklerinin hatırına “telaşlanan” İ.U, “ Kalp krizi geçirdi sandım. Suriyeli kadınla birlikte kolonya falan sürdük. Hastaneye götürdük. Orada kendine geldi. Artık, ona mümkün değil dönmem. Üç çocuğumu alıp Antep’e gidiyorum” diye konuştu.

Kocasının çocuklarımın yüzüne bakamadığı için, artık eve de gelemediğini anlatan İ.U, “Hastaneden çıktıktan sonra ne yüzünü gördük, ne evi arayabildi utancından. Kendini rezil etti, bizi de rezil etti” dedi.

İ.U. şöyle konuştu: “Üç çocuğumu alıp Antep’e gidiyorum. Ben namusuyla, şerefiyle bu kentte yaşayan bir insanım. Benim şerefimi, haysiyetimi beş paralık etti. Bunun maddi manevi bedelini ödeyecek.”

TAKTİĞİ 16 YAŞINDAKİ OĞLU VERMİŞ

İ.U, kocasına kurduğu tuzağı 16 yaşındaki ortanca oğlunun önerdiğini belirterek, “Ben de onu alnından öptüm. Gençler sürekli TV izliyor, internette. Bu konularda daha becerikli. Herhalde oralarda gördüğü bir şeylerden esinlendi, ben de oğlumun lafına uydum” diye konuştu.

Kilis’teki Suriyeli kadınların sorununa dikkat çeken İ.U, “Suriyeli kadınlar, karınları doysun, savaştan uzak dursunlar, birileri sahip çıksın yeter. Kilis’te, Antep’te kadınlar kocalarından oluyor. Ben tüm Suriyelilerden şikayetçiyim. Benim gibi yüzlerce kadının kocasını elinden aldılar. Maddi durumum iyi. Ayaklarımın üzerinde durabilirim. Ama herkes bu kadar şanslı olmayabilir. Buna önlem alınmalı, çare bulunmalı” diye konuştu. (Bugün)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ