Kadınlar Sitesi

Karahan Çantay New York’ta taksi şoförlüğü yapıyor

Karahan Çantay New York’ta taksi şoförlüğü yapıyor

Karahan Çantay… Bir dönemin en ünlü erkek modeliydi.

Ama başına gelenlerden sonra uzun süre ortalarda görünmedi. Deyim yerindeyse hayatında tertemiz bir sayfa açtı. İşte Çantay’ın yaşadıkları…

blank

Şu anda 43 yaşında olan Karahan Çantay adını ilk olarak 1995 yılında katıldığı yarışma ile duyurmuştu.

Bu yarışmada erkek güzel seçilen Çantay Mr World erkek güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiş ve Tom Nuyens ile Gabriel Soto’nun ardından üçüncü olmuştu.

blank

Daha sonra Türkiye’de birinci olduğu yarışmada tanıştığı Sibel Can’ın kliplerinde oynadı ve modellik yaptı.Çantay o sırada ODTÜ’de matematik bölümünde okuyordu. Fakat 2000 yılında okuldan atıldı.Çantay’ın adı o dönem Sibel Can ile aşk dedikodularına karıştı. Bu dedikodular Can’ın, Hakan Ural’a olan evliliğinin de sonu oldu.

 

blank

Çantay hakkında yine aynı dönem, ‘ uyuşturucu bulundurmak ve nakletmek’ten dava açıldı.Çantay’ın hızla yükselen kariyeri tüm bunlardan sonra neredeyse bitme noktasına geldi. Ve Çantay ortadan kayboldu.

En son 2015 yılında görüntülenen Çantay, gazetecilere, ‘Beni nasıl tanıdınız’ diye sordu.Çantay, uzun yıllardır New York’ta yaşıyor ve New York Havaalanı’nda taksicilik yapıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ