Kadınlar Sitesi

Kan Gurubunuz ‘0 – Sıfır ‘ ise Bunları Yapmaktan Kesinlikle Kaçınmalısınız

Kan Gurubunuz ‘0 – Sıfır ‘ ise Bunları Yapmaktan Kesinlikle Kaçınmalısınız

Bu kan türünü 0 olan insanlar herhangi bir toplumda büyük bir role sahiptir.Aynı zamanda üretken ve güçlü olma eğilimindedirler ancak stres yaşarken oldukça kızgın, düşüncelerini kontrol edemeyen ve hiperaktif bir kişi haline gelebilirler.Japonya’da, bu kan türünün ve sahip olduğunuz kişiliğin türü arasında bir bağlantı bulunduğuna dair bir çalışma yapıldı.

blank

BU NEDENLE, BAZI DURUMLARDA İŞ GÖRÜŞMESİNDE GÖRÜŞÜLEN KİŞİ GENELLİKLE KAN TÜRÜNÜZÜ SORAR.

Kan türünü ‘O-Sıfır’ olan kişilerin daha çok sorumlu, kararlı, organize, iyi odaklanmış, vicdanlı ve daha pratik olduğu söylenir. ‘O-Sıfır’ kan grubundaki kişilerin daha iyi yön verebilecekleri ve daha mantıklı olma eğiliminde oldukları ortaya çıkmıştır.0-Sıfır’ kan grubundaki bir kişinin sahip olduğu bu özellikler, çevresi tarafından ilgi gören bir kişi olmasını sağlar,elbette stres oldukları anlar hariç.

Ayrıca, bu tür kan türüne sahip insanlar;

  • Ülserler ve tiroid işlev bozukluğu gibi hastalıklara maruz kalma eğilimi gösterirler.
  • Bunun nedeni, düşük tiroid hormon düzeyleri ve yetersiz iyot olmasıdır. Fonksiyonu tiroid hormonlarını düzenleyen kimyasal bir elementtir.

blank

  • Obezite, sıvı tutma ve ayrıca yorgunluk yan etkilerdir.
  • Uzmanlar,’ eğer kanınız‘ O-Sıfır’ ise, kafein ve alkolden kaçınmalısınız’ diyor.
  • Kafein zarar verebilir. Bunun nedeni, ‘O-Sıfır’ tipi kan olan insanlarda doğal olarak yüksek olan adrenalin seviyesinin yükselmesidir.
  • Egzersiz her gün veya haftada 3-4 defa gereklidir.
  • Bununla birlikte, olumlu bir tarafta, sahip olduğunuz genetik miras, sizin için güçlü olan kapıları açmaktadır. Verimli , uzun ve iyimser bir hayat.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ