Kadınlar Sitesi

Herkes Kızın Bikinili Fotoğrafını Konuşuyor. Fotoğrafa Yakından Bakınca Nedenini Anlayacaksınız.

Herkes Kızın Bikinili Fotoğrafını Konuşuyor. Fotoğrafa Yakından Bakınca Nedenini Anlayacaksınız.

Aimee Copeland 24 yaşında ve ABD’deki Georgia Üniversitesi’nden bu sene mezun olacak. Mezun olmadan birkaç hafta önce arkadaşlarıyla son bir kez eğlenmek için tatile çıktı. Bir gün çevredeki bir gölün yakınlarından kamp kurmak istediler. Böylelikle yüzebileceklerdi de.

blank

Arkadaşlar hemen toplanarak kamp alanına gittiler. Aimee’nin haberdar olmadığı şey ise o günün hayatını değiştirecek gün olduğuydu.‘Zipline’ olarak tabir edilen, orman gibi yerlerde çelik halat ve tutacağı ile kendinizi kaydırabildiğiniz bir adrenalin aracı ABD’de çok popüler. O gün de grup olarak zipline kullanmak istediler. Genelde çok sağlam oluyorlar.

blank

Aimee zipline kullanmak istediğinde ise bir şeyler ters gitti. Aniden kopan halat sonrası kız metrelerce yükseklikten aşağıya düşerek bacağını kaybetti.

blank

Aimee derhal hastaneye götürüldü. Ancak trajedi hala bitmemişti.Doktorlar durumun çok daha kötü olduğunu söyledi. Et yiyen bakteriler yaralarını hedef almaya başlamıştı. 24 yaşındaki kızın ölmesi kuvvetle ihtimaldi.

blank

11 ameliyat ve rehabilitasyon sonrası Aimee yaşama döndü. Ancak elleri ve bacakları olmadan yaşamak onu gerçekten zorluyordu.

blank

Yavaş da olsa Aimee yeni hayatına alışmaya başladı. Kazadan üzerinden tam 4 yıl geçti. Mücadeleci genç kızın sosyal medyada yayınladığı bu fotoğraf da yoğun ilgi gördü ve viral oldu.

blank

blank

Fotoğrafta, Aimee çekinmeden bikini giyiyor. Vücudunun nasıl göründüğü ve insanların ne diyeceği hiç umrunda bile değil.Aimee, “Yeni vücuduma alışmak ve onu kabullenmek için uzun bir süre gerekti. Hepimizin Önemli olan neye sahip olduğunuz değil. Sahip olduklarınızla neler yapabildikleriniz.” dedi.

Aimee hakkında bilgi sahibi olmak için videoyu izleyebilirsiniz.

Ne kadar güçlü ve mücadeleci bir kadın Aimee! Herkesin ondan öğrenmesi gereken şeyler var. Yazıyı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşarak sahip olduklarıyla daha mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ