Kadınlar Sitesi

Her Gün Evden Kaçan Köpeğin Gittiği Yeri Öğrenince Gözleriniz Dolacak

Her Gün Evden Kaçan Köpeğin Gittiği Yeri Öğrenince Gözleriniz Dolacak

Duygulanmamak elde değil! ?blank?blank?

Mehmet İlhan ve köpeği Cesur arasında inanılmaz bir bağ vardı. Cesur bir an olsun Mehmet İlhan’ın yanından ayrılmazdı. Mehmet İlhan hastaneye kaldırıldığında bundan en çok etkilenen Cesur oldu.Mehmet İlhan’ın oğlu Ali İlhan, The Dodo’ya “Babam felç olduğundan beri Cesur onun daha çok üstüne düşmeye başladı. Babam hastanede son günlerini geçirirken Cesur yemek yemeyi bıraktı” dedi.

Maalesef Mehmet İlhan hayatını kaybetti. Oğlu Ali köpeğe bakmaya başladı. Köpek ara sıra evden kaçmaya başladı. Saatler boyunca dışarıda kaldıktan sonra eve dönüyordu. Ali köpeğin nereye gittiğini merak etti ve bir gün onu takip etmeye başladı.Ali, Cesur’un her gün evden kaçıp nereye gittiğini görünce gözyaşlarını tutamadı. Cesur’un babasını ne kadar sevdiğini ve özlediğini işte o an daha iyi anladı.

blank

Cenaze sırasında Cesur bir an olsun Mehmet İlhan’ın tabutunun yanından ayrılmadı. Sahibini son yolculuğuna vefalı bir şekilde uğurladı.

blank

Cesur’a Ali bakmaya başladı. Her gün işe giderken Cesur da evden kaçıp bir yere gidiyordu ve dönüyordu.Cesur’u bir gün takip etmeye karar verdi.Cesur’un her gün evden kaçıp gittiği yeri görünce gözyaşlarına boğuldu.Meğerse köpek her gün evden kaçıp hayatını kaybeden sahibinin mezarının başucunda bekliyormuş.
Mezarlık bekçisi, Ali’ye köpeğin her sabah gelip mezarın başında bu şekilde beklediğini söylemiş.

blank

Ali İlhan son olarak, “Cesur çok vefalı bir köpek. Bundan sonra benimle yaşayacak” dedi.

blank

Huzur içinde uyu Mehmet İlhan!

Ali İlhan ve Cesur her gün Mehmet İlhan’ın mezarını ziyaret etmeye devam ediyorlar.

Köpeklerin sahiplerine olan vefalarından etkilenmemek elde değil.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ