Kadınlar Sitesi

Harika Bir Örgü Bebek Patiği Tarifi

Harika Bir Örgü Bebek Patiği Tarifi

Sevimli mi sevimli bebeklerin minnacık ayakları için havalı bebek patiği yapılışı paylaştık. Sizde miniklere havalı patikler yapın.

blank

Yine Fula hanımın instagram sayfasında paylaşmış olduğu bir bebek patiği anlatımı ile karşınızdayız. Patiğin model ismi havalı patik. ? İsmi ben kendim koydum. Fulya hanım sadece tabanının yapılışını paylaşmış. Zaten örgü biliyorsanız devamını siz de yaparsınız.

Fulya hanımın açıklaması ;

Bu açıklama size ve tüm takipci arkadaşlarıma gelsin… Şarkı isteği yayınlar gibi oldu?? 1-şişimize 45 ilmek atıyoruz.

Bir sıra haraşo örüyoruz. 2-bir haraşo, bir dolama (yani artırma) 21 ilmek haraşo, 1dolama,1haraşo,1dolama 21 ilmek haroşo, 1 dolama, 1 haroşo örüyoruz. Arka sırada hepsini haroşa örüyoruz. 3-2 haroşa, 1 dolama, 21 haroşa, 1dolama,3 haroşa, 1 dolama 21 ilmek haroşa, 1 dolama, 2 haroşa. Arkada hepsi haroşa. 4-3 haroşa, 1 dolama, 21 haroşa, 1 dolama, 5 haroşa, 1 dolama, 21 haroşa 1 dolama, 3 haroşa ör. Arkada haroşa ör. Bu işlemi şişimizde toplam 65 ilmek olana dek yapıyoruz. Sonra patiğimizin üst kısmına geçiyoruz.

Şişle ördüğüm bütün patiklerde bunu uyguluyorum. Burun kısmı sivri olmuyor. Çok rahat burun kısmını ovalliyebiliyorum. Yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.
blank

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ