Kadınlar Sitesi

Süreyya Yalçın: Zayıflığı hep sevdim, şu an mükemmelim!

Süreyya Yalçın: Zayıflığı hep sevdim, şu an mükemmelim!

Süreyya Yalçın, son dönemde zayıf görüntüsüyle adından sıkça söz ettiriyor. Eşi Ozan Baran’la Miami’de yaşayan Süreyya Yalçın’la tatil için geldiği Bodrum’daki evinde bir araya geldik. 2015 yılında tiroid kanserini atlattığını açıklayan Yalçın, hakkında merak edilenleri anlattı.

blank

◊ Son dönemdeki görüntünüz gündem oldu. Anoreksiya ya da blumia hastası olduğunuza dair haberler çıktı. Sağlık durumunuz nasıl?

– Allah korusun… Öyle bir şey olsaydı hemen bir sağlık kuruluşundan yardım alırdım. Ayrıca ölümden de çok korkuyorum.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

◊ Gün içinde ne yiyip ne içiyorsunuz?

– Sabahları ananas ya da salatayla geçiştiriyorum. Akşamları tek öğün sağlıklı Yemek yiyorum. Sıvı yağ kullanmıyorum. Çünkü çok rahatsız ediyor. Yağ ihtiyacımın tamamını yediğim besinlerden alıyorum. Favori yemeğim ise kesinlikle balık.

◊ Neden bu kadar zayıf olmaya karar verdiniz?

– Öncelikle kendimi çok iyi ve sağlıklı hissediyorum. Kendimi böyle çok seviyorum. Zayıflığı hep ezelden beri sevmiştim. Fakat hiçbir zaman bunun için çabalamamıştım. Yemek yemeği çok sevdigim için kilo verirken çok zorlandım. Ama şu an mükemmelim.

MIAMI’DE AŞÇI YOK YEMEKLERİ BEN YAPIYORUM

◊ 2016 yılında Ozan Baran ile evlenerek Amerika’ya taşındınız. Peki, Türkiye’ye dönmeyi düşünüyor musunuz?

– Türkiyeme âşığım. İsterdim burada olmayı. Lakin eşim Ozan’ın yoğun işlerinden dolayı mümkün değil…

◊ Miami’deki evinizin mutfak alışverişini yapıp yemekleri kendinizin hazırlamanıza şahit oldum. Eşinizin de öğle yemeğini bir gece önceden yapıyordunuz…

– Evet, aşçımız yok. Miami’deki evde tüm yemekleri ben yapıyorum. Yemek yapmayı çok seviyorum. Sevgiyle yemek yapıyorum. Tabii misafir ağırlamayı da çok severim.

◊ Karavanla Amerika’da birçok şehri geziyorsunuz. Göçebe olmak nasıl bir his?

– Mükemmel bir his. Çok dinlendirici. Çünkü her akşam başka bir şehir ya da kasabanın tadını çıkarıyoruz, havasını soluyoruz, kültürüne şahit oluyorsunuz. Soğuk eyaletlerde eşimle ateş yakıp kamp yapıyoruz. Bazen mangal yapıyoruz.

TİROİD KANSERİNİ ATLATTIM

◊ 2015 yılında tiroid kanseri oldunuz ve bu kötü hastalığı atlattınız. O dönem neler yaşadınız?

– Evet, 2015’te tesadüfen kanser olduğumu öğrendim. Bu hastalık kilo almaktan başka hiçbir belirtisini göstermedi. 6 ayda bir yaptırdığım rutin check up sırasında fark edildi. İlk duyduğum an gözyaşlarına boğuldum. İlk yaptığım şey o sıra erkek arkadaşım olan ve Amerika’da yaşayan Ozan’ı aramaktı. Ertesi gün hemen yanıma geldi. Bir sonraki gün de Prof. Dr. Mete Düren önderliğinde ameliyat oldum. Bu kötü hastalığı atlatmama yardımcı oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ