Kadınlar Sitesi

Evsiz Adamın Sokak Köpekleri İçin Yaptığını Görünce Duygulanacaksınız

Evsiz Adamın Sokak Köpekleri İçin Yaptığını Görünce Duygulanacaksınız

Aza sahip olanlar daha çok paylaşmak ister.

Köpekler yüzlerce yıldır insanların en sadık dostları. Sadece sadık değiller. Aynı zamanda bizleri canları gibi seviyor ve koruyorlar.Bize bu kadar değer veren hayvanlara bizim de karşılığında bir şeyler vermemiz gerekiyor.

blank

Emerson Aparecido de Albuquerque ile tanışın. Yıllardır Brezilya’nın Sao Paulo sokaklarında yaşıyor. Hiçbir zaman ise yalnız hissetmedi.Bunun en büyük nedeni de Julie ismini verdiği köpeği.

blank

İkisi de birbirini çok seviyor. Emerson’un ona verecek fazla şeyi yok. Ancak ona sevgisini ve elinde ne varsa vermesini biliyor.Julie’nin bir gün yedi yavrusu olunca Emerson ne yapması gerektiğine karar verdi.

blank

Emerson uzun süredir kullandığı market arabasını sattı. Böylelikle Julie ve yedi yavrusunu veterinere götürebilecekti.Buzzfeed’ten bir ona neden yavruları satıp yeni bir market arabası almadığını sordu. Emerson, ‘Arkadaşlar satılmaz ki’ cevabını verdi.

blank

Julie’nin kısırlaştırılması gerekiyordu ve Emerson elindeki bütün parayı veterinere verdi. Bazı yavrulara bakamayacağını anladığında ise dördünü sahiplendirdi.
Emerson, yavruların hepsini Julie’den ayırmanın iyi bir fikir olmadığını düşünerek yavruların üçüne de kendi bakmaya başladı.

blank

Emerson’un altın kalbi ve yaptıkları insanı duygulandırıyor.

Böyle insanları herkesin tanıması gerekiyor. Lütfen paylaşın.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ