Kadınlar Sitesi

Evlendikten sonra düşüşe geçen ünlüler

Evlendikten sonra düşüşe geçen ünlüler

Evlendikten sonra düşüşe geçen ünlüler

Hepsi evlendiğinde kariyerlerinin zirvesindeydi. Kimi televizyon, kimi dizi, kimi film, kimi de müzik dünyasının yıldızıydı. Ama evlilikleri onlara şans getirmedi. Evlendikten sonra hepsi kariyerinde düşüş yaşadı. Birçoğunun evliliği de bitti. İşte evlenince popülaritesini ve kariyerini kaybeden ünlüler…

GÖKHAN ÖZEN-SELEN SEVİGEN
6 yıl önce evlendiler. İki de çocukları oldu. Gökhan Özen evlenmeden önce yılda bir kez albüm çıkaran, ‘genç kızların sevgilisi’ olan bir şarkıcıydı. Evlilik sonrası gençlerin ilgisi azaldı. Kariyerinde düşüş yaşadı. Birkaç gün önce boşandılar. Nitekim boşanmalarında Gökhan Özen’in bu kariyer düşüşünün etkisinin olduğu iddia ediliyor.

EMRE ALTUĞ-ÇAĞLA ŞIKEL
Şarkıları ve yakışıklılığıyla pop dünyasının ‘ikon’ isimlerinden biri olan Emre Altuğ, Çağla Şıkel ile 2008’de evlendi. İki de çocukları oldu. Evlendikten sonra Emre Altuğ’un popülaritesi düştü. Şarkıları pek ilgi çekmedi. 2015’te Çağla Şıkel hakkında bir takım dedikodular yayılınca boşandılar. Çağla Şıkel ise evliliği süresince ve boşandıktan sonra kariyerinde hızlı bir yükselme sağladı.

MUSTAFA SANDAL-EMİNA SANDAL
Mustafa Sandal, Basketçi Mirsad Türkcan’ın kardeşi Boşnak asıllı güzel Emina Jahovic ile 2008’de evlendi. Emina kendi ülkesinde iyi tanınan şarkıcıydı. Mustafa Sandal ise albümleri yüzbinler satan popçu. İki çocukları var. Ama bu evlilik ikisinin de kariyerinde düşüşe neden oldu. Evlilikleri mutlu bir şekilde devam etse de iş hayatları açısından aynı şeyi söylemek mümkün değil.

YAĞMUR ATACAN-PINAR ALTUĞ
Yağmur Atacan ‘Doktorlar’ dizisindeki rolüyle kariyerinin en üst seviyesindeydi. 2008’de Pınar Altuğ ile evlendi. Bir çocukları oldu. Bu evlilik Pınar Altuğ’a yaradı. Programlar yaptı, sosyal sorumluluk projelerinin aranılan ismi oldu. Yağmur Atacan ise oyunculuk kariyerini sonlandırdı. Şimdi yat alım-satım işiyle uğraşıyor.

TOLGA KAREL-GÜNAY MUSAYEVA
Skandal olayların insanı oyuncu Tolga Karel, Azerbaycanlı manken-oyuncu Günay Musayeva ile 2011’de evlendi. O dönem ‘Yaprak Dökümü’nde oynuyordu ve kariyerinin en üst seviyesindeydi. Evlendikten sonra oyunculuk anlamında aynı başarıyı sağlayamadı. Dizilerde oynasa da popülaritesi azaldı. Bir çocukları oldu. 2015’te boşandılar. Tolga Karel bu yıl Dominik’te Sarah Scotti ile evlendi, piyasadan tamamen çekildi.

MURAT YILDIRIM-BURÇİN TERZİOĞLU
Murat Yıldırım, 2008’de Burçin Terzioğlu ile evlendiğinde hem Türkiye’yi hem de Ortadoğu’yu sallayan dizilerin başrol oyuncusuydu. Evliliğinin ilk yıllarında kariyerinde yükselme gösterse de, sonraki yıllarda düşüş başladı. 2014’te boşandılar. Burçin Terzioğlu ‘Poyraz Karayel’ ile kariyer basamaklarını adım adım tırmanırken, Murat Yıldırım’ın dizileri ve filmleri pek tutmadı. Murat Yıldırım bugünlerde Faslı İmane Elbani ile olan aşkı ile gündemde.

TAMER KARADAĞLI-ARZU BALKAN
‘Çocuklar Duymasın’ın ‘taş fırın erkeği’ Tamer Karadağlı, bu dizinin ortalığı yıktığı yıllarda, 2002’de kendisi gibi oyuncu olan Arzu Balkan ile evlendi. 2007’de boşandılar. Evlendikten sonra kariyerinde büyük bir düşüş yaşadı. Çocuklar Duymasın bir kez daha ekranlarda yer aldı ama o kadar popüler değildi. En son oynadığı ‘Pamuk Prens’ filmi de iş yapmadı. Tamer Karadağlı şu aralar ortalarda görülmüyor.

VATAN ŞAŞMAZ-YASEMİN ADALI
Vatan Şaşmaz, yakışıklılığı ve düzgün diksiyonu ile TV’lerin aranan sunucusuydu. 2011’de Nurşen Kocayaş ile evlendi ve kariyerindeki düşüş başladı. Bu evliliği 2014’te bitti. Bu yıl Yasemin Adalı ile ikinci evliliğini yaptı. Çift bir yıldır birlikteydi. Vatan Şaşmaz bazı özel organizasyonlarda sunuculuk yapmaya devam etse de artık televizyonlarda pek görünmüyor.

METİN ŞENTÜRK-FULYA KALKAVAN
Kendine özgü stiliyle hatırı sayılır bir hayran kitlesi bulunan ve müzik piyasasında ‘çapkın’ olarak nitelenen Metin Şentürk 2006’da Fulya Kalkavan ile evlendi. Evlendikten sonra ‘En hızlı araba kullanan görme engelli’ kategorisinde rekor kırsa da, müzik piyasasında düşüş yaşadı. Olaylı bir süreçten sonra 2014’te boşandılar. Metin Şentürk özel gecelerde sahne alıyor ama eskisi gibi ilgi çekmiyor.

EMİNE ÜN-EMRE KINAY
Mankenlikten dizi oyunculuğuna geçen Emine Ün, Emre Kınay ile 2004’te evlendi. Bir de çocukları oldu. Evlilikle birlikte Emine Ün’ün düşüşü başladı. Evlilikleri 2009’da olaylı bir şekilde bitti. Emine Ün’ün eşini aldattığı iddiaları çok konuşuldu. Emine Ün 2012’de Tolga Karakaş ile evlendi. Evliliği sürüyor ama kariyeri bitti. Emre Kınay ise hem tiyatro oyunları hem de dizilerdeki rolleri ile popülaritesini sürdürüyor.

HAKAN URAL-SİBEL CAN
1990’lı yılların ‘evli, mutlu çocuklu’ çifti… 1987’de evlendiler, 12 yıllık evlilikten sonra 1999’da boşandılar. İki çocukları oldu. Evlendikleri dönem Hakan Ural bir film yıldızıydı. Sibel Can ise sahnelerin assolisti… Sibel Can hala öyle, hatta şimdi ‘O Ses Türkiye’nin jüri üyesi. Hakan Ural arada bir filmlerde oynuyor ama eski havası yok.

İSMAİL HACIOĞLU-VİLDAN ATASEVER
İkisi de çok popüler oyuncuyken 2010’da evlendiler. Bu evlilik İsmail Hacıoğlu’nun kariyerine yaramadı. Oynadığı bazı dizi ve filmler tutmadı. Vildan Atasever ise tam tersine yükseliş yakaladı. 2015’te boşandılar. İsmail Hacıoğlu, 2016’nın başında yeniden evlendi. Şu sıralar hiçbir projede yer almıyor.

NAZ ELMAS-EMRE KRAMER
‘Haziran Gecesi’ dizisindeki oyunculuğuyla büyük çıkış yakalayan Naz Elmas, 2014’ün son gününde Emra Kramer ile sürpriz bir şekilde evlendi. Evlilikleri sadece 6 ay sürdü. Ama bu 6 ay Naz Elmas’ın kariyerindeki düşüşü çok hızlandırdı. Bir zamanlar başrol oynayan Naz Elmas, şimdilerde dizilerde birkaç bölüm misafir oyuncu olarak yer alıyor.

GAMZE ÖZÇELİK-UĞUR PEKTAŞ
Mankenlikten oyunculuğa geçen Gamze Özçelik’in kariyeri ‘Arka Sokaklar’ dizisiyle zirveye çıktı. Aynı dizide birlikte oynadığı Uğur Pektaş ile 2008’de evlendi. Bir çocukları oldu. Evlilikleri yürümedi, 2011’de boşandılar. Dizide oynamaya devam ettiler. Gamze Özçelik 2013’te ‘Fatih’ dizisinde oynamak için ‘Arka Sokaklar’dan ayrıldı. Ama o dizi de tutmadı. Gamze Özçelik şu sıralar ne bir dizide ne de bir TV programında yer alıyor.

AAN GİRGİN-CEYDA DÜVENCİ
1990’lı yıllarda dizilerde ve reklamlarda oynadığı rollerle yıldızı parlayan Kaan Girgin, 2000’de Ceyda Düvenci ile evlendi. Bu, onun ikinci evliliğiydi. Bir çocukları oldu ama 2002’de ayrıldılar. Evlendiği andan itibaren düşüşe geçen kariyeri boşandıktan sonra daha da aşağı indi. 2005’te üçüncü kez evlendiyse de bu da 2 yıl sürdü. Ceyda Düvenci halen dizilerin aranan oyuncusu. Kaan Girgin ise kameralardan uzak bir yaşam sürüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ