Kadınlar Sitesi

EN SİNSİ HASTALIKLARDAN BİRİ O!

EN SİNSİ HASTALIKLARDAN BİRİ O!

Bu ağrıyı çekenlere Allah’tan sabır ve acil şifalar diliyorum. Gerçekten inanılmaz bir ağrı. Çözümü yine doğada.Safra kesesi taşını bitkisel yöntemler ile tedavi edecek çok etkili bir yöntem var. Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu bir kaç özel bitki ile bu rahatsızlığı giderecek önemli bilgiler paylaştı.

blank

Avakado yaprağı,iğde,kırkkilit otu ve karahindiba ile hazırlanan bu kür aşamalar halinde uygulanıyor ve bir çok hastada başarılı sonuçlar vermiş Ayrıca bu yöntem bitkisel tedavi olduğu için kimyasal ilaçlara nazaran çok daha sağlıklıdır. Safra kesesindeki taşı bir çok kişi anlamaz, çünkü her hastalık kolay kolay belirti vermez.

Bu yüzden dolayı safra kesesi rahatsızlığı sessiz ilerleyen çok sinsi bir hastalıktır.Bildiğiniz üzere safra kesesinin ana görevi, yediğimiz yağlı yemekleri parçalamaktır. Eğer ki parçalamama durumunu olursa, kendimizi aşırı şişkin hissederiz. Bunun yanında karın bölgesinden sırt ve omuzlara vuran ağrılar da ortaya çıkar. Bu belirtileri hissediyorsanız, safra kesi rahatsızlığı yaşıyor olabilirsiniz.

Belirti olarak genellikle hastalarda karnın üst köşesinde bulunan kaburgaların altında veya karnın hemen üstünde orta kısmında ağrı görülür.Bu ağrılardan herhangi bir cerrahi işlem ve lazer tedavisi uygulanmadan, bitkisel tedavi olarak kurtulma şansımız günümüzde bulunmaktadır.

Prof Dr.İbrahim Saraçoğlu hocamızın tarifini verdiği bu kürün malzemelerini ve yapım aşamalarını paylaşalım.

Malzemeler:

  • Avokado Yaprağı (2 adet)
  • İğde (5 adet)
  • Kırk kilit Otu (1 tatlı kaşığı)
  • Karahindiba(1 tatlı kaşığı)

blank

Hazırlanışı:

Aşamalar halinde uygulanmaktadır.

1. Aşamamızda 1 ay boyunca sabah iğde, akşam ise kırk kilit otu tüketilir.Safra kesesi taşlarının türevleri aynı olmaz,sadece benzerlik gösterebilir. Ve kimyaları farklı olabilir.Bazı taşlar aynı kum gibi kolayca vücudumuzdan çıkarken , bazıları kaya gibi serttir, parçalanması biraz normaline göre zaman alır.

Her tedavi sonucu ilk aşamada yanıt vermemiş olabilir. çünkü her zaman bitkisel bir tedavi , kimyasala göre daha fazla vakit alır fakat kimyasala göre daha iyi bir yanıt alınır.

2. Aşamamızda ise avokado yaprağı ve kara hindibayı devreye sokmamız gerekecektir.

1.Aşama Sabah: İlk olarak 5 tane iğdenin kabukları tamamen değil yalnızca bir kısmı hafifçe soyularak 1 su bardağı kaynayan suyun içine atılır.İğdeler 5 dakika boyunca kısık ateşte kaynatılır. Biraz bulanık bir suyu olacaktır. Süzülerek kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına içilir.

blank

1.Aşama Akşam: : 1 bardak suyu kaynatın. İçine tepeleme 1 tatlı kaşığı kırk kilit otu atın. 5 dakika kadar kısık ateşte kaynatın. Ocağın altını kapatıp karışım sıcakken süzülür, soğuması beklenmez. Akşam yemeğini yedikten 2 saat sonra ve midemiz işlevini gördüğünde içilir.

2. Aşama Sabah: 1 Bardak suyu kaynatın. İçine 1 tatlı kaşığı karahindiba bitkisi ilave edin. Ocağın üzerinde kısık ateşte 5 dakika kaynatmaya devam edin. Kaynadıktan sonra hemen süzülür ve ılınması için beklemeliyiz. Karışım her sabah ve kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına içilir, 1 ay boyunca bu programa devam edilmelidir.

2.Aşama Akşam: 1 bardak suyun için 2 adet öğütülmüş olarak yaklaşık 1 buçuk tatlı kaşığı avokado yaprağı atın. Ortalama 8 dakika boyunca kısık ateşte kaynatın. Kaynama süresi bittikten sonra ılınmasını bekleriz ve ardından süzme işlemini gerçekleştiririz. Akşam yemeğinden 2 saat sonra içebiliriz.

Böylelikle vücudumuzun görevleri bittikten sonra midemiz rahatlar ve içtiğimiz şifalı karışımın etkisini görürüz. Avakado ile hazırladığınız bu kürü 5 gün uygulayıp 3 gün ara vermelisiniz. 1 Ay boyunca uygulamalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ