Kadınlar Sitesi

Ece Erken Sokak Ortasında Dayak Yedi

Ece Erken Sokak Ortasında Dayak Yedi

Ece Erken sokak ortasında eşinden şiddet gördü görüntüler sosyal medyayı salladı.Sunucu Ece Erken , dayak yüzünden yuvası dağılan ünlülerden.Yedi yıl birlikte olduğu Vepa’nın veliahttı Tuncer Öztarhan ile 2007 yılında nikah masasına oturan Ece Erken, eşinin kendisine sürekli şiddet uygulamasından dolayı boşandı.

blank

Ece Erken’in 2014’te evlendiği Serkan Uçar’dan da şiddet gördüğü iddia edilmişti.

Eymen adında bir oğulları olan ikili 2015 yılında boşandı.11 Mayıs 1978 tarihinde Çorlu’da doğmuştur.Aslen Samsun’ludur. Babası subay olduğundan tayinlerden dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Liseyi İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesinde bitirdi. Babasıyla annesi ayrıldı; Ece Erken, annesiyle Beşiktaş’da Polat Residence’da yaşıyor. Bir abisi var.

blank

Eğitim hayatını Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olarak tamamlayan Ece Erken, 12 yaşında Kıbrıs’taki Bayrak Radyo Televizyon’da sunuculuk kariyerine başladı. Ardından sırasıyla Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı. Daha sonrasında İstanbul’a gelen Ece Erken, Kral TV’de çalışmaya başladı.

blank

Burada tanınan bir yüz olan Erken, sonrasında Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak da Radyo Viva’da çalıştı.Televizyon sunuculuğu kariyerine ise Star TV’de başlayan Erken, Kanal 6, Number One TV, Genç TV gibi kanallarda sunuculuk yaptı. 4 yıl boyunca SHOW TV’de program yapan Ece Erken, 2000 yılında TGRT kanalında yayınlanan Nilgün adlı dizide başrol oynadı.

blank

Tardu Flordun ise sevgililerine şiddet uygulayan ünlülerden. Tardu Flordun, 2003’te sevgilisi Arzu Yanardağ’ın burnunu ısırarak mankeni hastanelik etmişti.Tardu Flordun’un vukuatı da bununla sınırlı kalmadı. Üç yıl önce oyuncu sevgilisi Canan Ergüder’i darp ettiği için ayrılmışlardı.

blank

Erhan Kanioğlu’ndan bir kızı olan Meral Kaplan, “Bakıcım tarafından darp edildim. Eşim de ona yardım etti. Boşanmak istiyorum” dedi.Cameron Diaz’a benzerliğiyle ünlelenen, ardından mankenlik yapmaya başlayan ve birkaç dizide rol alan Meral Kaplan’ın adı şimdilerde genç şarkıcı Tuğba Özerk’ten geçtiğimiz ay boşanan Erhan Kanioğlu’yla gündemde. Kanioğlu’ndan hamile kaldığı ve çocuğu aldırdığı haberleriyle sıkıntılı günler geçiren Kaplan, “Alışkın olmadığım için bu tür dedikoduları kaldıramıyorum” dedi.

blank

Tuğba Özerk, dava dilekçesinde eşinin boyun ve göğsüne sıcak çay fırlattığını anlatmıştı.Yok, fıtratım böyle. Dokuz yaşında da bir duruşum vardı, 11 yaşında Sezen Aksu ile çalışırken de.Kaybedecek çok şeyim var, ailem misal. Yoksa fütursuzca yaşarsın.

blank

Deniz Akkaya , işletmeci Murat Aslan’dan ve daha sonra kızının babası Efe Önbilgin’den dayak yediğini açıklamıştı.Son olarak da şarkıcı Gülşen ve manken Aysu Baceoğlu’na şiddet uygulayan Murat Varol’dan şiddet görmüştü. Çift, darp olayı nedeniyle mahkemelik olmuştu.

blank

Manken Zeynep Tokuş , 2005’te eşi jinekolog Alp Nuhoğlu’ndan dayak yediği için ayrılma noktasına gelmişti.Bu olayın üzerine barışan çift, daha sonra boşanmıştı.Zeynep Tokuş, 1977 doğumlu oyuncu. Türkiye güzeli seçilmiş olan Tokuş, en yüksek rating’lerinden birini yakalamış “Deliyürek” dizisinde rol almış, 2007 nin çok konuşulan, popüler yarışması “Buzda Dans”da da birinciliği yakalamıştır.Zeynep Tokuş, 1977’deAnkara’da doğdu. Liseyiİzmir Özel Çakabey Koleji’nde okuktan sonra, girdiği Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım bölümününden mezun oldu. Ankara Özel Stilistlik Okulu’nu bitirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ