Kadınlar Sitesi

Dişlerinizi alüminyum folyo ile kaplayın.. 1 saat içerisinde mucizeye şait olun

Dişlerinizi alüminyum folyo ile kaplayın.. 1 saat içerisinde mucizeye şait olun

Dişlerinizi alüminyum folyo ile kaplayın.. 1 saat içerisinde mucizeyi görün! Dişlerinizi Alüminyum Folyo İle Kaplayın 1 Saat Bekleyin! Belkide birçok insanın en büyük sorunlarından bir tanesi diş sorunu Bir miktar alüminyum folyo hazırlayın..

Folyo ile dişlerinizi kaplamadan önce dişinize ve folyoya diş macununu sürün. Dişlerinizi folyoyla kaplayıp bir saat bekleyin Folyoyu çıkarıp dişlerinizi hafifçe fırçalayın. Diş etlerinizi yumuşatmak isterseniz hindistan cevizi yağıyla gargara yapın.Alüminyum folyo ile dişlerinizi kaplarsanız yaklaşık bir saat içinde dişlerinizin renginin açıldığını göreceksiniz.

blank

Gülümsediğinizde dişlerinizin yeterince parlak görünmediğinden mi şikayetçisiniz? Sararan dişlerinizin daha beyaz görünmesini mi istiyorsunuz? İşte pratik yöntemlerle evde diş beyazlatma yöntemleri


Gliserin: Gliserinin fazla bilinmeyen anti bakteriyel etkisi vardır.
Karbonat: Bilinen en popüler doğal diş beyazlatma malzemesidir.
Çilek ve karbonat: Çilek, kanamayı durdurucu bir etki yaparak yüzeydeki zorlanmaları ortadan kaldıran ve plak oluşumunu engelleyen malik asit (beyaz, kristal yapılı, katı organik asit) içerir.

blank

Karbonattaki sodyum bikarbonat, köpürmeyi sağlayarak diş yüzeylerindeki lekeleri çıkarır.Dişleri beyazlatmasının yanı sıra ağızdaki bakterileri ve diğer mikroorganizmaları öldürür, ağızdaki plak tabakasını (diş taşı) temizler. Dişlerinizi beyazlatmak için, 1 tatlı kaşığı karbonatı, bir tutam tuzla karıştırarak içine birkaç damla sirke ekleyin. Diş fırçanızın üzerine sürerek, dişlerinizi fırçalayın.Ağızdaki bazı mikroorganizmaları öldürür. Anti bakteriyel özellikleri olmasına karşın, tüm bakterileri temizlemez.

Yoğun konsantrasyonlu kullanımlarda, diş eti iltihabındaki ödemi azaltıcı etkisi vardır. Dişlerinizi alüminyum folyo ile kaplayın 1 saat içerisinde… Çok sık kullanıldığında diş minesine zarar verebilecek bu yöntemi ayda bir ya da iki kere olacak şekilde uygulayın.

Bakterilerin bulunduğu bir çözeltiye bir damla gliserin damlatıldığında, ortamdaki tüm mikroorganizma faaliyetlerinin durduğu görülmüştür. Sofra Tuzu: Karbonat kadar güçlü olmasa da, sofra tuzu da bilinen diş beyazlatıcılar arasındadır. Tuzlu suya zeytin koyarak bir müddet bekletin ve daha sonra bu suyla gargara yapın. Diş etleriniz güçlenecek ve diş eti kanamanız varsa ortadan kaldıracaktır.Havuç, brokoli ve salatalık gibi sebzeler doğal diş temizleyicileridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ