Kadınlar Sitesi

Caniler Önce Köpeğin Bacaklarını Kırdı Sonra Ateşe Verdi – Köpek Buna Rağmen İnsanlara Güveniyor

Caniler Önce Köpeğin Bacaklarını Kırdı Sonra Ateşe Verdi – Köpek Buna Rağmen İnsanlara Güveniyor

Chunky ismindeki köpek üç çocuk tarafından kaçırıldı ve saatlerce işkenceye maruz kaldı.Cani çocuklar son olarak köpeğin bacaklarını kırdı ve ateşe verdi.Köpeğin öldüğünü düşünerek de son olarak çöpün içine attılar.

blank

Tüyler ürperten olay Britanya’da meydana geldi. Chunky sahibiyle beraber yürüyüşe çıkmıştı. Yabancı madde tesiri altında olan üç çocuk köpeği kaçırdı.16 yaşındaki üç çocuk köpeğe inanılmaz işkenceler ettiler.Köpeği öylesine hırpaladılar ki Chunky’nin bacakları ve boynu kırıldı. Metro’nun aktardığına göre son olarak da köpeği yakmışlar. Daha sonra bir çöpe atmışlar.Neyse ki köpek hayata tutunmayı başardı.

blank

Chunku bulunduktan sonra sahibine götürüldü. Polis daha sonra çocukların izini buldu. Hayvan istismarı ile suçlanıyorlar.Caroline Doe ismindeki polis, Metro’ya “Tüyler ürperten bir olay. Çocuklar yabancı madde tesiri altında böyle bir işe kalkıştıklarını ifade ettiler. Ancak bir hayvana bu şekilde davranmak kesinlikle kabul edilemez ve barbarca” dedi.

blank

Chunky’nin böyle bir olaydan sağ salim kurtulması gerçekten inanılmaz. Daha da inanılmaz olanı Chunky’nin hala insanlara olan güvenini kaybetmemiş olması. Chunky’nin sahibi köpeğin eskisine göre biraz daha gergin olduğunu söylese de zamanla kendine geliyormuş.

Köpeklerin ne kadar sevgi dolu olduğunu görüyoruz. Başına gelenlere rağmen hala insanlara güvenmeye devam ediyor. Paylaşmayı ihmal etmeyin.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ