Kadınlar Sitesi

BU PEDİ KENDİNİZ HAZIRLAYACAKSINIZ. PARA VERİP ALMADAN KENDİNİZ YAPMAYI ÖGRENİN.

BU PEDİ KENDİNİZ HAZIRLAYACAKSINIZ. PARA VERİP ALMADAN KENDİNİZ YAPMAYI ÖGRENİN.

Ayaktan zehirli toksinleri atan ped hazırlayarak gün içinde hareketsiz kalmamız sonucu bacaklarda ve ayak bileklerinde özellikle ayak tabanlarında biriken vücut içi sıvılarını, zehirli toksinleri atmak mümkün.

blank

Ertesi sabah bu pedleri kaldırdığımızda vücutta biriken zararlı toksinler sebebiyle kapkara olduğunu göreceksiniz.Vücudumuzda bulunan zehirli sıvılar lenf ve kan dolaşım sistemi tarafından gün içerisinde temizlenerek zararsız hale getirilir, fakat oturarak çalışan insanlar gibi hareketsiz yaşam tarzı olanların bacaklarında, alt bacak ve ayak bileklerinde sıvı birikir.Ayak detoks pedleri ile olumsuz sonuçları yok edebilir, daha az yorgunluk, daha az eklem ağrısı, daha az baş ağrısı yaşamanız çok kolaydır. Bu detoks pedlerini satın alabilir ya da evde kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Evde Detoks Pedi Nasıl Hazırlanır

Evde detoks pedi hazırlamak için malzemeler:

  • Soğan
  • Sarımsak
  • Yapışkanlı gazlı bez
  • Çorap

Evde Detoks Pedi Yapılışı

  1. Orta boy soğanı ve 2-3 diş sarımsağı ince ince keserek iyice doğrayın.
  2. Homojen bir karışım elde edecek kadar ince doğramaya özen gösterin.
  3. 2 Bardak suyu kaynamaya bırakın, su ılıklaşınca içine soğan ve sarımsağı ekleyin 10 dakika boyunca kaynamaya bırakın.
  4. Suyun 20 dakika soğumasını bekleyin, vücudunuzu yakmayacak kadar ılıklaşınca kendinden yağışkanlı gazlı bezin ortasına bu karışımı sürün. (Fazla ıslattığınız zaman elinizle sıkın ve fazla sıvıyı dışarı atın)

Yapışkan kısmını ıslatmamaya özen gösterin çünkü bunu ayağımıza yağıştıracağız. Özellikle orta kısmını ayağımızın taban kısmına getirerek yapıştırın ve çorabınızı giyin.Ertesi sabah pedi çıkarttığınızda rengi görünce şok olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ