Kadınlar Sitesi

‘Bizimkiler’in Sarhoş Cemil’i Şimdilerde Ne Yapıyor?

‘Bizimkiler’in Sarhoş Cemil’i Şimdilerde Ne Yapıyor?

90’lı yıllara damgasını vurmuş efsane dizi “Bizimkiler” ile tanıdığımız ve çok sevdiğimiz “Sarhoş Cemil” karakterine hayat veren, usta oyuncu Uğurtan Sayıner, şimdilerde neler yapıyor?

Sosyal medyada sık sık “Benim Adım Cemil” capsli paylaşımların yapılması ile, O’nu tanımayanlar da tanımaya başladı.

Aynı zamanda İzmit depremi mağdurlarından olan Uğurtan Sayıner’ yıllarca alkolik Cemil karakterini başarıyla canlandırdı.

“Bizimkiler” dizisinden sonra küçük topluluklarda ve tiyatrolarda oyunculuğa devam eden Uğurtan Sayıner’in çok zor şartlar altında bir otel odasında yaşadığı biliniyor.

Uğurtan Sayıner, uzun bir aradan sonra ilk defa Afyon Genç Atılımcılar Derneği (AGAD)’nin organize ettiği “Oğlum Bak Git” adlı tiyatro oyunu ile Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) sahnesinde seyircileri ile buluştu.

“Oğlum Bak Git” adlı oyunun yönetmenliğini üstlenen usta oyuncu Sayıner’in işleri bir türlü istediği gibi gitmedi.

Maddi sıkıntılar baş göstermeye başladıktan sonra ailesi tarafından da terk edilen 1945 doğumlu usta oyuncunun hakkında, öldüğüne dair dedikodular bile çıkmıştı.

İki metrekarelik bir otel odasında yaşamaya devam eden Alkolik Cemil, “Şu an çok zor durumdayım. Param bitince herkes beni terk etti. Şimdi bu küçük odada telefonum çalacak mı diye bekliyorum.” dedi.

Resimlerin büyük halleri için üzerlerine tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ