Kadınlar Sitesi

Bileğinizdeki Bu Çizgiler Bakın Ne Manaya Geliyor

Bileğinizdeki Bu Çizgiler Bakın Ne Manaya Geliyor

Aslında bu tespitler doğru olmayabilir. Ancak Allah bilir ne manaya geldiklerini.Ancak muhakkak bir manası vardır. Allah her şeyi olduğu gibi İnsanı sanat ile yaratmıştır..Bir çok kişi avuç içlerinde yer alan çizgilerin ne anlama geldiğini az çok bilir.

Ancak bilekte yer alan çizgilerin anlamlarından çoğu insan habersizdir. Bizde özellikle bileklerdeki çizgilerin ne anlama geldiğini sizler için araştırıp bir araya getirdik. İşte bileklerde yer alan çizgiler ve anlamları…

blank

Blek çizgileri insanlarda 3 ya da 4 tane bulunmaktadır.

4 tane çizgisi olanlar nadir insanlardır.İlk çizgi  en önemli çizgi anlamanına gelir. Bu çizgi bir inanışa göre sağlık hakkında bilgi vermektedir. Eğer çizgiler arasında boşluk varsa bu durum sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösterir.

İlk çizgi sadece bileğinizi kırdığınızda görünüyorsa kadınlarda jinekolojik sorunların olabileceği erkeklerde ise üreme problemleriyle alakalı sorunları işaret ettiği söylenir.

blank

2. çizgi varlık ve mutluluk çizgisi anlamına gelmektedir. Kesintisiz ve düz bir yapıya sahip olduğunuz 2. Çizgi, varlıklı ve mutlu bir hayat süreceğiniz anlamına gelebilir.

3.çizgi Kariyerinizin hakkında bilgi vermektedir. Derin bir çizgiye sahipseniz toplum içerisinde saygın bir konuma sahip olacağınızı işaret ediyor olabilir.Kalın bir 3. Çizgiye sahipseniz eğer toplum içerisinde sözü geçen biri olduğunuz anlamına gelebilir.

4.çizgi 4. çizgi uzun yaşamı temsil eder. Bu çizgi herkeste bulunmamaktadır. Eğer sizde 4. Çizgi bulunuyorsa bu uzun yaşayacağınız ve nadir bulunan insanlardan olduğunuz anlamına gelmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ