Kadınlar Sitesi

Bayan Örgü Bolerolar

Bayan Örgü Bolerolar

Bayan Örgü Bolerolar
Bayanların omuzlarına atabilecekleri şık örgü bolero ve etollere yer verdiğimiz galerimizdesiniz..Şıklığınıza sıklık katmak için kullanacağınız bu el işi boleroları çok beğeneceksiniz..
Pembe ve siyah olarak tığ ile örülen bu etol ayrı motifleri bobin ipliği birleştirerek yapılmış uç kısımlarına da bobin ipliği ile halkalar örülmüş ve takılmış aralarda motiflerin üzerine dikilen boncuklar da hoş olmuş.. Yine tığ ile örülmüş uçları örümcek örgü tekniği ile süslenmiş, yaka kısmına kurdele ile yapılan şık çiçek motifi ile renklendirilmiş şal örneği de hoşunuza gidecektir.. Üst tarafı dolgu ile örülerek etek kısımları daha delikli örgü ile bitirilen nil yeşili boleronun yaka kısmı örgü çiçeklerle süslenmiş çok şık görünüyor.. Şiş ve tığ ile örülen boleroda pembenin tonları kullanılmış.. Ayrıca tül üzerine örülerek d,kilmiş örnekte çok güzel görünüyor..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ