Kadınlar Sitesi

Banyolarda Mozaik Süsleme

Banyolarda Mozaik Süsleme

Banyolarda Mozaik Süsleme

Banyolarda mozaik dediğimizde aklımıza gelen düz bir zeminin üzerine istediğiniz desenin küçük parçalar halinde yapıştırılarak şekillendirilmesidir.. Eğer sizde düz renklerle bezeli banyonuzdan sıkıldıysanız eğer birbirinden güzel fikir veren bu örneklerin birini banyonuza yaptırmak olabilir.. Şimdi galerimizdeki örneklere göz atark sizde beğendiklerinizi bir kenara not alıp yaptırabilirsiniz..

Mozaik çok eski zamanlarda çok fazla kullanılan bir üründür. Son yıllarda yeniden gündeme gelerek çok şık modeller ile banyoları süslemektedir. Çok harika çiçek desenler , deniz manzaraları ,doğa manzaralarını yaptırmak mümkündür. Aslında banyo dekorasyonu her zaman en sona bırakılır ama buradaki mozaik banyoları görünce banyonuzu yeniden dekore etmek isteyeceksiniz. Banyonuzu daha zevkli bir şekilde kullanmak sizin elinizde. Bu banyolardan çıkmak istemeyeceksiniz. Sizde mozaik tasarımlar ile banyonuzun şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ