Kadınlar Sitesi

Bağdat Caddesi’ndeki tecavüz Gülben Ergen’i isyan ettirdi

Bağdat Caddesi’ndeki tecavüz Gülben Ergen’i isyan ettirdi

Bağdat Caddesi’ndeki tecavüz Gülben Ergen’i isyan ettirdi.
Kadıköy Bağdat Caddesi’nde 19 yaşındaki üniversite öğrencisi E.F.B’ye tecavüz edip kaçan, yakalandıktan sonra ise ‘şeytana uydum’ diyen servis şoförü Cengiz A. Gülben Ergen’i isyan ettirdi.
Gülben Ergen'i isyan ettirdi.
Yaşananlara sessiz kalmayan Ergen, Twitter sayfasına “Sessiz kalmıyoruz. Sokakta çıplak gezen bir kadın olsam bile bana tecavüz etme hakkın yoktur (Dick Gregory). Tecavüz insanlık ayıbıdır! Hayvanlık değildir! Şeytanlıktır” notunu düştü.
gülben ergen bağdat caddesi tecavüzüne isyan etti

gülben

ÜNLÜLER NE DEDİ?

Cem Davran ise  Twitter sayfasına “Tecavüz denilen iğrençliğe ‘ama’lı cümle kurmak daha beter iğrençliktir! notunu düştü.

Didem Soydan ise “Tecavüz edenin ‘şeytana uydum’ savunmasına verilecek en güzel cevap: ‘Şeytana uydum’ diyeni ‘o zaman ateş sana bir şey yapmaz’ deyip yakacaksın” mesajını takipçileri ile paylaştı.

Doğa Rutkay Twitter hesabından, “Kadın! O benim kollarım, bacaklarım, başımdır. Yavrum, annem, karım, kız kardeşim; Hayat arkadaşımdır. #SessizKalmıyoruz” notunu paylaştı.

Demet Akalın da olayı şu sözlerle kınadı: “Kökünüz kurusun… İdamı getirin artık yeter! Yapan da evli ve iki çocuk babası… Baba demeyelim de…”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ